Hlavní navigace

s Autoleasing rozšiřuje služby o nový operativní leasing

Leasingová společnost s Autoleasing, která je součástí Finanční skupiny České spořitelny, rozšířila svou dosavadní nabídku produktů leasingu a pojištění o další produkt: ‚short service operativní leasing‘. Jde o financování předmětu leasingu bez doprovodných služeb. Nový produkt společnosti s Autoleasing je alternativou k finančnímu leasingu. Klientům přináší výhodu v podobě plně daňově uznatelného nájemného v kratší době, než je standardní doba trvání finančního leasingu (tzn. 60 měsíců). Nový produkt je určen podnikatelům k nákupu nových osobních a užitkových vozů.

Sdílet

„Short service operativní leasing je reakcí na změny, které přinesla daňová reforma, zejména v oblasti úprav zákonné doby trvání finančního leasingu. Také u našeho nového produktu totiž práva a povinnosti spojené s provozováním vozu přecházejí přímo na nájemce, jak tomu u finančních leasingů bývá,“ uvedl Pavel Ráliš, místopředseda představenstva a vrchní obchodní ředitel společnosti s Autoleasing. „Tento nový operativní leasing od s Autoleasing se svou podobností k finančnímu leasingu liší od trhem standardně nabízených produktů takovéhoto typu,“ dodal Pavel Ráliš.

U short service operativního leasingu jde o financování předmětu leasingu, kde splátky nájemného jsou plně daňově uznatelným nákladem. Doba splácení se pohybuje v rozmezí 12 až 48 měsíců. Mimořádné splátky mohou být od 0 % až do 40 %. Za předem stanovených podmínek si nájemce může vozidlo po ukončení nájmu koupit Takto definovaná nabídka nového short service operativního leasingu poskytuje podnikatelům dostatečně variabilní podmínky pro uspokojení svých potřeb.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).