Hlavní navigace

Ryanair dnes oznámil, že otevírá novou linku z Letiště Praha na švédské letiště Stockholm Skavsta

Největší evropský nízkonákladový dopravce Ryanair dnes oznámil, že od letošního podzimu zahájí provoz na další přímé lince z Prahy, a to do Stockholmu na letiště Skavsta. Pravidelné lety začnou od 27. října 2008, dopravce avizuje cenu zpáteční letenky ve výši 1 000 Kč.

Sdílet

Ryanair, který od loňského roku provozuje linku Praha – Dublin, přidává toto přímé spojení k nedávno avizovaným linkám z české metropole do Frankfurt Hahn, East Midlands a Birminghamu. Všechny tyto linky budou spuštěny na konci letošního října.

„Jsme hrdi na to, že českým cestujícím nabízíme nové možnosti leteckého spojení v rámci Evropy s nejnižšími cenami a bez palivového příplatku. Na nové lince do Stockholmu Skavsta přepraví Ryanair z pražského letiště přes 60 000 cestujících ročně. Přímé spojení bude každé pondělí, středu, pátek a neděli. Jako bonus k zahájení této nové linky nabízíme zpáteční letenky za 1 000 Kč“, uvedla při této příležitosti obchodní a marketingová zástupkyně Ryanairu pro střední Evropu Malgorzata Szemel.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).