Hlavní navigace

Roste zájem o 100% garantované investice

Speciální nabídka pro drobné investory na kapitálových trzích: Poplatek za obchod na Burze cenných papírů Praha již od 999,- Kč pro každého!

Sdílet

BAWAG Bank připravila speciální nabídku pro zájemce z řad fyzických osob o investice na kapitálových trzích. Až do 31.5.2008 platí nabídka, kdy poplatek za obchod na BCCP (Burza cenných papírů Praha) je již od 999,– Kč. Založení účtu, zadání pokynu, služby osobního makléře a týdení komentáře jsou pro klienty zdarma.

Ing. Petr Pokorný, ředitel oddělení Securities Trading vysvětluje: „V poslední době jsme zaznamenali rostoucí poptávku mezi drobnými investory o typ 100% zajištěné investice, která však poskytuje zajímavý výnos spojený s vývojem vybraných akcií nebo komodit. Velice poptávané jsou nyní různé typy garantovaných investičních nástrojů.“

„Příklon, nejen drobných investorů, k tomuto druhu investice je právě nejvíce znát v těchto dnech, kdy vládne velká nervozita ohledně současného vývoje na finančních trzích. Klienti však stále mají zájem alespoň částečně se podílet na pozitivním obratu akciových trhů, avšak s co nejmenším rizikem, což tento druh investičního nástroje umožňuje“, dodává Petr Pokorný.

BAWAG Bank zprostředkuje nákup a prodej různých domácích i zahraničních investičních nástrojů (BCPP, AMEX, NASDAQ, DAX, FTSE a další). Každý klient má svého osobního makléře, který jej pravidelně informuje o stavu investice, zdarma poskytne poradenstvi a realizuje klientovo investiční záměry. Pokyny je možné zadávat telefonicky nebo osobně.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).