Hlavní navigace

Rok 2010 byl pro Raiffeisen – Leasing úspěšný

[Tisková zpráva] Společnost Raiffeisen – Leasing (RLCZ) se dle žebříčků sestavených Českou leasingovou a finanční asociací (ČLFA) pro rok 2010 stala leadrem trhu v objemu vstupního dluhu v leasingu movitých věcí. Výborné obchodní výsledky společnost vykazuje i v dalších sledovaných ukazatelích – nárůst zaznamenala v objemu nově uzavřených obchodů.

Sdílet

    Souhrn pořizovacích cen leasovaného movitého majetku činil za rok 2010 u Raiffeisen – Leasing přes 5385 milionů Kč bez DPH a vstupní dluh 3994 milionů Kč, což je nejvyšší objem ze všech členských společnosti ČLFA.

    Prvenstvím v žebříčku ČLFA úspěchy Raiffeisen – Leasing v roce 2010 nekončí. Společnost vykázala ve sledovaném období meziroční nárůst objemu obchodů. V roce 2010 realizovala o 80 % více celkových obchodů než v roce 2009.

    „Výsledky za rok 2010, které připisujeme vynikající a skutečně profesionální práci celého týmu společnosti Raiffeisen – Leasing, nás samozřejmě velmi těší a v roce 2011 na úspěšnou práci navážeme,“ říká Rastislav Kereškéni, jednatel Raiffeisen – Leasing. RLCZ se bude i nadále zaměřovat na optimální financování všech typů klientů s výraznější podporou těch segmentů ekonomiky a těch komodit, které vykazují dlouhodobější a stabilnější perspektivu. V roce 2011 bude společnost pokračovat v naplňování nové strategie v oblasti financování vozidel, která je plně zaměřena na orientaci na koncového klienta.

„S oživením ekonomiky hledáme vhodná řešení a finanční struktury pro klienty, kteří přicházejí s novými projekty podpořenými makroekonimickým růstem, a v neposlední řadě se nadále budeme podílet na rozvoji oblastí, jako jsou projekty ekologické výroby energií, IT či Hi-tech technologie,“ dodává Kereškéni.


Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).