Hlavní navigace

Rok 2006 byl nejúspěšnějším v historii CENTRAL GROUP

Rok 2006 byl pro společnost CENTRAL GROUP nejúspěšnějším za 13 let působnosti na trhu. Celkem společnost prodala byty a rodinné domy zhruba za 4,2 miliardy korun. Za dobu její působnosti si již více než 5500 klientů vybralo některý z jejích bytů, domů nebo parcel za svůj domov. I proto firma v současné době zaujímá 1. místo na českém trhu nového bydlení.

Sdílet

„Tato důvěra klientů nás velmi těší a zároveň zavazuje. Nejde o to jen prodat, ale jde o celkovou spokojenost klienta. U takového zákazníka je totiž potom šance, že nás doporučí svým známým. A osobní doporučení je ta nejlepší reklama“, říká Dušan Kunovský, generální ředitel CENTRAL GROUP.

Společnost CENTRAL GROUP byla založena v roce 1994. Nyní zaměstnává přes 200 lidí, nepočítaje dělnické profese na stavbách. Společnost CENTRAL GROUP je ryze českou společností a to umožňuje její dokonalou znalost místního trhu a velkou flexibilitu. „Veškerý zisk firma reinvestuje do svého dalšího rozvoje,“ říká Miluše Netolická, obchodní ředitelka společnosti CENTRAL GROUP.

Hlavním cílem společnosti je udržení a posílení prvního místa na tuzemském trhu ve všech segmentech nového bydlení. Svou nabídkou bytů, rodinných domů a parcel pokrývá celý segment produktů nového bydlení. Nabídka nyní obsahuje jak produkty dostupného bydlení, tak i exkluzivní nemovitosti pro nejnáročnější klientelu. Obchodní politikou společnosti je orientace na maximální spokojenost zákazníků a získání co největšího podílu na trhu nového bydlení. Společnost CENTRAL GROUP velmi dbá na vysokou úroveň svého klientského servisu. Každému klientovi, který si od firmy pořizuje nové bydlení, se věnují konzultanti a specializovaný stavební dozor. Ti jsou mu k dispozici pro splnění všech jeho požadavků po celou dobu výstavby. Každý klient, který se rozhodne pro bydlení od CENTRAL GROUP, má navíc zřízené své Osobní internetové stránky, kde má možnost sledovat postup výstavby svého nového domova.

V současné době nabízí společnost byty v devíti lokalitách a rodinné domy v dalších 12 lokalitách v Praze.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).