Hlavní navigace

Rodinné domy v Brně se právě dokončují

Společnost CENTRAL GROUP působí v Brně již čtvrtým rokem a úspěšně dokončila výstavbu ve Slatině, Modřicích a Troubsku, kde jsou již všechny domy prodány. Nyní je v nabídce několik řadových domů, dvojdomů nebo samostatně stojících staveb další etapy v lokalitě Troubsko a v lokalitě Moravany.

Sdílet

V lokalitě Troubsko je více než 70% domů prodáno a v lokalitě Moravany je v nabídce již jen pouhých 11 rodinných domů, komentuje prodejní výsledky Aleš Turena, pracovník prodeje společnosti CENTRAL GROUP.

V Troubsku se ceny za rodinný dům typu Alfa včetně pozemku o výměře 210 m² pohybují od 2,8 milionu korun. V dubnu tohoto roku bude výstavba dokončena. V blízkosti se nachází mateřská i základní škola, zdravotní zařízení, restaurace a kulturní i sportovní středisko. Do centra Brna jezdí vlak i autobusy městské hromadné dopravy.

V Moravanech se ceny za rodinný dům typu Omega včetně pozemku o výměře 134 m² pohybují od 1,99 milionu korun. V červnu tohoto roku bude také výstavba dokončena. V obci je mateřská škola, obchody, tenisový areál a jízdárna. Do centra Brna je velmi dobré spojení – linkovými autobusy a tramvajemi.

Miluše Netolická
marketingová ředitelka
CENTRAL GROUP a.s.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).