Hlavní navigace

Roční garantovaná sazba u hypoték ČS klesá v červnu až na 2,79 p.a.

Česká spořitelna snižuje od 1. června 2005 úrokové sazby u hypotečních úvěrů až o 30 bodů. Garantovaná roční sazba klesá na 2,79 %. Tuto sazbu dostane každý klient, který splní podmínky pro poskytnutí hypotečního úvěru a projeví o roční garantovanou sazbu zájem. Nabídka je omezena do konce června.

Sdílet

Úrokové sazby na mezibankovním trhu jsou nyní rekordně nízké. Chceme dát klientům možnost, aby této situace ještě před dovolenými plně využili a třeba si zabezpečili nové bydlení na léto, uvedl Kamil Kosman, ředitel úseku financování nemovitostí a hypoték České spořitelny.

Česká spořitelna je největší hypoteční bankou v České republice. Celkový tržní podíl České spořitelny co do objemu všech poskytnutých hypoték činil v minulém roce 40 % a co do počtu hypoték 35 %. Za 1. čtvrtletí roku 2005 poskytla Česká spořitelna 3 301 hypoték za téměř 6 462 milionů Kč. Oproti prvnímu čtvrtletí 2004 je to nárůst v objemu o 22 %.

Ve 14 hypotečních centrech po celé České republice nabízí Česká spořitelna klientům komplexní servis v oblasti pořízení bydlení a to od vyhledání nemovitosti až po zajištění financování a pojištění. Česká spořitelna zrychlila výrazně proces vyřízení hypotéky a omezila počet dokladů, potřebných pro její poskytnutí.

Klára Gajdušková
Tisková mluvčí České spořitelny, a.s.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).