Hlavní navigace

Řidičům se zamrzlým autem pomáhají asistenční služby zdarma

[Tisková zpráva] Asistenční linka AXA pojišťovny je kvůli současnému arktickému mrazu denně vystavována o 65 % vyššímu počtu telefonátů klientů, kteří mají problémy se svými automobily.

Sdílet

AXA poskytuje k pojištění vozidel zdarma asistenční služby, které pomáhají například i při ztuhnutí nafty či vybité baterii.

„Operátoři naší asistenční linky v současnosti vyřizují veliké množství případů, z čehož přibližně 90 % jsou zamrzlá auta. I přes tento výrazný nárůst si stále udržujeme vysoký standard a všem klientům poskytujeme profesionální servis a služby, na které jsou zvyklí,“ uvedl Marek Zeman, ředitel PR a komunikace finanční skupiny AXA.

Vzhledem k arktickým mrazům a rozsáhlému sněžení jsou řidiči vystavováni momentům, kdy jim zamrzají vozidla. Vlivem extrémně nízkých teplot může docházet k problémům s naftou, autobateriemi, nebo třeba zamrzlými zámky. Častěji rovněž dochází k nehodám na silnicích. AXA proto všem svým klientům doporučuje řídit v nadcházejících dnech opatrně a plánovat trasu s dostatečnou časovou rezervou. V případě jakýchkoliv problémů pak stačí zavolat na asistenční linku a AXA pojišťovna zajistí rychlou pomoc.

Asistenční služby k pojištění vozidel

K povinnému ručení i havarijnímu pojištění poskytuje AXA pojišťovna zdarma asistenční služby, které řidičům pomáhají nejen při nehodách, ale i při jiných situacích na cestách. Ať už jde o píchlou pneumatiku nebo zabouchnuté klíče, stačí zavolat na asistenční linku a operátor zajistí rychlou pomoc.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).