Hlavní navigace

Rekordní zájem o úvěry

V dubnu přijala Modrá pyramida více než 5 000 žádostí o úvěr v celkovém objemu 1,4 mld. Kč. Jde o měsíční rekord v počtu přijatých žádostí v celé historii této spořitelny.

Sdílet

Celkem již Modrá pyramida svým klientům na bydlení půjčila více než 28, 5 mld. Kč.

Od 1. května zvýhodňuje Modrá pyramida úrokové sazby překlenovacích úvěrů o 1 % oproti standardním úrokovým sazbám. Tato akce trvá do 20. 6. 2004. Úrokové sazby běžných překlenovacích úvěrů se tak pohybují od 5,2 do 6, 9 % p.a., překlenovací úvěr s nulovou akontací v rámci programu IMPULS + je nadále úročen jednotnou sazbou 5,1 % p.a.

Úrokové sazby přiděleného úvěru (tarif Kredit) se pohybují v rozmezí od 3 do 5 % p.a. V současné době je úroková sazba 3 % p.a. nejnižší úrokovou sazbou úvěru ze stavebního spoření na trhu. Za tarif Kredit získala Modrá pyramida ocenění v letošním ročníku prestižní soutěže Zlatá koruna.

Od 1. května má Modrá pyramida nové logo, kterým zdůrazňuje to, že vychází z více než sedmdesátiletých zkušeností svého největšího akcionáře BHW Holding AG (50 %), který je jedničkou ve financováním soukromých bytových potřeb na německém trhu . Druhým největším akcionářem je Komerční banka, a.s. (40%), třetím Česká pojišťovna, a.s. (10 %).

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).