Hlavní navigace

Rekordní prodej počítačů na splátky v prvním pololetí

Společnost CCB Finance, která patří k největším poskytovatelům úvěrů na nákup výpočetní techniky na splátky fyzickým osobám a drobným podnikatelům v Česku, zaznamenala v prvním pololetí roku 2004 rekordní prodej, a to v celkovém objemu 44 milionů, což je o 30% více oproti srovnatelnému období roku 2003. Tento objem představuje cca 1600 počítačových sestav včetně software.

Sdílet

Další dobré obchody očekáváme v červenci a srpnu, kdy rodiče kupují počítače za vysvědčení, případně již vybavují své děti na další školní rok, odhadl další vývoj obchodní ředitel CCB Finance Pavel Ráliš.

Společnost CCB Finance na trhu počítačů pro fyzické osoby a drobné podnikatele financuje přibližně 50 % PC sestav prodaných na splátky. Jedním z hlavních obchodních partnerů kde CCB Finance poskytuje financování je obchodní síť COMFOR Stores.

Výhodou takovéto koupě osobního počítače na splátky, jak napovídá modelová tabulka, je nulové navýšení a žádné vedlejší poplatky. I proto je počítač tak oblíbeným dárkem za vysvědčení, uvedl Ráliš.

Počítačová sestava COMFOR v ceně: 23.999,– Kč
Přímá platba (30%): 7.197,– Kč
Počet splátek: 10
Měsíční splátka: 1.680,– Kč
RPSN: 0%

Zbyněk Křesťan
marketing manager a tiskový mluvčí
CCB Finance, s.r.o.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).