Hlavní navigace

Rekordní počet SMS pro obchodníky

Již více než 274 tisíc známek udělili spotřebitelé českým obchodníkům v hlasování veřejnosti v rámci ocenění GE Money Multiservis Obchodník roku 2008. Z toho bylo 11 926 známek uděleno prostřednictvím SMS zpráv, což je rekord v šestileté historii ocenění. Hlasovat pomocí SMS a na internetu lze konce září. V průběžném pořadí je stále první diskont Lidl, následují Kaufland a IKEA. Za každou udělenou známku věnuje GE Money Multiservis finanční podporu Nadaci Terezy Maxové.

Sdílet

Spotřebitelé můžou hlasovat jednak prostřednictvím SMS zpráv zaslaných na telefonní číslo 900 06 06 ve tvaru OR Jméno obchodníka známka (například: OR OBCHOD 1), ale také na internetové stránce soutěže www.obchodnik-roku.cz. Od 1. června udělili již přes 274 512 známek. Známkuje se jako ve škole, dobré známky obchodníkům body přidávají a špatné známky naopak ubírají. S 27 218 body byl k 31. 8. na prvním místě Lidl, druhý Kaufland získal 15 696 bodů a třetí IKEA 7 276 bodů.

Vítěz Ceny veřejnosti i dalších kategorií v rámci ocenění GE Money

Multiservis Obchodník roku 2008 bude vyhlášen na slavnostním večeru 8. října v pražském divadle Hybernia. Tam bude zároveň předán symbolický šek Nadaci Terezy Maxové na podporu projektu „Bav se a pomáhej“. Ten je zaměřený na pomoc mladým lidem, kteří vyrůstali v dětských domovech a nyní se chtějí aktivně zapojit do života své komunity. GE Money Multiservis na tento projekt věnuje 50 haléřů za každou udělenou známku prostřednictvím internetového formuláře, za SMS hlas pak dokonce 3 Kč.

Ceny pro hlasující

V každém týdnu je vylosován vždy jeden hlasující, který získává mobilní telefon od společnosti Telefonica O2. V letošním roce jsou také připraveny ceny dvoutýdenní – notebooky IBM Lenovo. Všichni hlasující jsou ještě na závěr zařazeni do slosování o hlavní cenu, notebook IBM Lenovo i mobilní telefon od Telefonicy O2.

Pořadí prvních deseti obchodníků k 31. 8. 2008: 1. Lidl, 2. Kaufland, 3. IKEA, 4. OBI, 5. Patro, 6. Electro World, 7. Albert, 8. Baťa, 9. DM drogerie markt, 10. Shell.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).