Hlavní navigace

Refinancujte bez starostí s Volksbank za 3,89 % p.a.!

[Tisková zpráva] Celý březen 2011 mohou zájemci o refinancování hypotečního úvěru využít akční nabídky Volksbank CZ. V rámci jarní hypoteční kampaně „Refinancování bez starostí“ bude Volksbank CZ nově příchozím klientům nabízet atraktivní úrokové sazby 3,89 % p.a. pro splatnost do 10 let a 3,99% pro splatnost nad 10 let.

Sdílet

„Klíčovou tříletou sazbu na refinancování do 85 % hodnoty nemovitosti,  se splatností nad 10 let, jsme snížili o 0,30 p.b. na 3,99 % p.a. Speciální akce Volksbank je určena jak fyzickým osobám, tak fyzickým osobám podnikatelům,“ říká Jiří Škrob, produktový manažer Volksbank CZ, a dodává: „Nespornými výhodami akce je jistě to, že nabízíme stejné podmínky včetně úrokové sazby pro refinancování s doložením i bez doložení příjmů, přičemž jedinou podmínkou u varianty bez doložení příjmu je řádné dosavadní splácení po dobu 34 měsíců. Akceptujeme původní smluvní dokumentaci a původní tržní ocenění nemovitosti až 6 let zpětně. Klient si navíc může splátky rozložit do 30 let.“

Nabídka je platná od 1. do 31. března 2011 s podmínkou uzavření úvěrové smlouvy do 30. června 2011. Zpracova­telský poplatek činí 999 Kč a stávající hypotéku je možné při refinancování také navýšit.

Více informací naleznete na www.volksbank.cz.


Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).