Hlavní navigace

Ředitelem obchodní sítě GE Capital Leasing byl jmenován Radan Šantora

Sdílet

Praha
15. května 2002

Od 15. dubna 2002 je ředitelem obchodní sítě společnosti GE Capital Leasing Radan Šantora.

Radan Šantora nastoupil do společnosti GE Capital Leasing jako ředitel finančního poradenství klientům GE Capital Leasing v květnu 2000. Předtím více než šest let pracoval jako Key Account manažer ve společnosti Kraft Food International.

Jako ředitel finančního poradenství měl Radan Šantora na starosti koordinaci a řízení tzv. finančních poradců, kteří působí přímo v autosalónech a autobazarech spolupracujících s GE Capital Leasing. Jejich rolí je poskytování poradenství klientům nejen ve spojitosti s leasingem, ale i s dalšími doplňkovými službami – například havarijním pojištěním, povinným ručením nebo pojištěním schopnosti splácet leasing. „Finanční poradci pomáhají klientům hledat nejvýhodnější způsob financování automobilu,“ uvedl Radan Šantora.

„GE Capital Leasing je jednou z největších leasingových společností v České republice. Mojí snahou v nové funkci bude docílit ještě větší pružnosti při poskytování finančních služeb GE Capital Leasing. Domnívám se, že máme velmi dobrou a rozsáhlou síť prodejců po celé České republice. Tato základna je předpokladem toho, že dokážeme kdekoliv naše služby kvalitně a rychle poskytovat všem zákazníkům,“ doplnil Radan Šantora.

Radan Šantora absolvoval Vysokou školu ekonomickou, obor vnitřní obchod. Své znalosti si dále prohlubuje řadou školení a odborných seminářů. Ve volném čase se věnuje sportu, cestování a především své rodině – je ženatý a má dvě děti.

GE Capital je reprezentována v České republice společnostmi GE Capital Bank, GE Capital Multiservis a GE Capital Leasing. Na Slovensku je GE Capital zastoupena firmami GE Capital Multiservis a GE Capital Leasing. GE Capital je součástí jedné z největších společností světa – General Electric. GE je přítomna ve více než sto zemích světa a zaměstnává přes 340 000 lidí. Jde o diverzifikovanou společnost, působící ve službách a v oblastech technologie a výroby.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).