Hlavní navigace

REALITNÍ KANCELÁŘ AAABYTY.CZ ROSTE JAKO Z VODY II.

Praha, 10. srpna 2006 – Realitní společnost AAABYTY.CZ je členem finanční skupiny SPGroup a zároveň kapitálově nejsilnější realitní kanceláří v ČR. V posledních měsících otevřela pobočky v Kladně, Plzni, Ústí nad Labem a Ostravě.

Sdílet

„Obchodní místa AAABYTY.CZ mohou naši klienti nalézt v městských centrech, na nejrušnějších třídách nebo významných náměstích,” říká Robert Šlik, který řídí rozvoj pobočkové sítě AAABYTY.CZ. „Tuto strategii může potvrdit nejen umístění centrály a pražské pobočky na Václavském náměstí, přímo u východu z metra Muzeum, ale i např. umístění pobočky v Ústí nad Labem na Mírovém náměstí a pobočky Plzeň na náměstí Republiky, které tvoří přirozená obchodní i společenská centra měst,” upřesňuje Šlik. „V pondělí 7. srpna otevíráme pobočku v Hradci Králové a během září chceme ještě otevřít naše zastoupení v Liberci, Zlíně a Brně,” prozrazuje Robert Šlik.

Společnost AAABYTY.CZ hodlá do konce letošního roku otevřít ještě dalších 8 poboček a zvýšit tak celkový počet na 15 zastoupení v celé ČR. „Ruku v ruce s rozvojem naší pobočkové sítě, roste i počet zaměstnanců, kteří pracují pro naši společnost. Do konce roku plánujeme zvýšení z nynějších 80 na zhruba 110 pracovníků,” říká Petr Illetško, generální ředitel AAABYTY.CZ. „Naši expanzi řídíme s rozmyslem, proto po otevření našich zastoupení ve všech krajských městech, hodláme otevírat další expozitury ve středočeském kraji i v menších městech,” podotýká Illetško. „Zprovozněním husté sítě poboček, které budou dosažitelné pro naše klienty chceme rozhýbat realitní trh v ČR se sekundárním bydlením, tzn. s již obydlenými nemovitostmi. Věříme, že si naše služby ve velmi krátké době zvykne využívat velké spektrum lidí,” zdůrazňuje Petr Illetško. „Rozsáhlá síť má velkou výhodu nejen při nákupu a prodeji nemovitosti, ale také při výměnách nemovitostí. Lidé zjistí, že je snazší stěhovat se za prací, prodat nebo vyměnit byt u jednoho subjektu bude daleko méně náročné než jednat s dvěmi nebo více realitními kancelářemi,” uzavírá Illetško.

Všechny pobočky jsou vlastními pobočkami společnosti AAABYTY.CZ. Nejedná se tedy o formu franchisingu či obchodního partnerství, která byla zatím na českém trhu obvyklá. Na základě jednotného systému řízení a provozu je cílem společnosti AAABYTY.CZ vytvoření kompaktní pružné sítě obchodních míst, kdy na kterémkoliv místě republiky bude realitní kancelář AAABYTY.CZ schopna obratem a bez problémů zprostředkovat obchodní případ z jiného regionu.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).