Hlavní navigace

Reakce společnosti M.B.A. Finance na zprávy v médiích

[Tisková zpráva] V posledním období bylo jak v tištěných médiích, tak v televizi několik zpráv a reportáží, které se negativně vyjadřovaly o naší společnosti a námi poskytovaných službách.

Sdílet

Tímto chceme reagovat na tyto události, protože se cítíme poškozeni, a kromě nás to poškozuje i naše klienty, které dlouhodobě zastupujeme.

Jsme na trhu více jak 5 let a v současné době patříme mezi nejvýznamnější společnosti v oblasti správy a inkasa pohledávek. Pracujeme pro klienty, kteří jsou klíčovými společnostmi v oblastech telekomunikací, bankovnictví, pojišťovnictví, leasingu, splátkových společnosti a dodavatelů energií.

Tyto společnosti jsou již několik let našimi klienty a vyjadřují spokojenost s poskytovanými službami a hodnotou, kterou pro ně přinášíme. Za zprávami v médiích vidíme boj konkurenčních společností, které se tímto snaží o poškození naši reputace a získání zakázek našich klientů. Musíme se ohradit proti těmto metodám, které nejsou v souladu s etickými pravidly konkurenčního boje. Případy zmíněné v médiích jsou vytržené z kontextu a pravdivě nevypovídají o skutečném stavu a průběhu řešení daných případů. Postupujeme vždy profesionálně a používáme inkasní postupy, které jsou zcela běžné a plně v souladu s právním řádem České republiky, komentoval situaci Radek Balon, ředitel a jednatel společnosti M.B.A. Finance s.r.o.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).