Hlavní navigace

Raiffeisenbank otevírá specializovaná centra hypoték

Zájemci o hypoteční úvěr získají veškerou podporu pro poradenství, zřízení a správu hypotéky pod jednou střechou. Raiffeisenbank otevírá specializovaná centra hypoték zaměřená pouze na poskytování hypoték.

Sdílet

Raiffeisenbank a.s. spouští projekt speciálních center hypoték, tedy obchodních míst zaměřených pouze na veškeré služby spojené s hypotékami. „Otevíráme 12 center hypoték v Praze a krajských městech. Zde klienti získají na jednom místě všechny potřebné informace a služby nutné k výběru té správné hypotéky. Kromě zřízení úvěru nabídneme i poradenství a veškerou nutnou administrativu, hypocentra nabídnou větší profesionalitu a odbornost,“ uvedl vedoucí projektu Marek Richter.

„Hlavním důvodem vzniku center hypoték je fakt, že dynamika rozvoje hypotečního trhu a s tím spojená následná, stále specializovanější a odbornější poptávka po tomto druhu úvěru vyžaduje také specializovanější a vysoce profesionální poradenství,“ dodal Marek Richter. Hypocentra budou mít vyhrazeny speciální prostory na pobočkách Raiffeisenbank či eBanky a budou označeny vlastním logem. Kromě tří center v Praze banka otevře další v Plzni, Českých Budějovicích, Brně, Ostravě, Olomouci, Liberci, Ústí nad Labem, Hradci Králové a Pardubicích. Centra budou zaměstnávat do 10 zaměstnanců, pracovní dobu budou mít shodnou s otevírací dobou daných poboček.

Podobné projekty již skupina Raiffeisen spustila např. v Rumunsku či Srbsku a setkala se s pozitivními ohlasy klientů. „Očekáváme, že prostřednictvím hypocenter budeme uzavírat přibližně 70% hypoték Raiffeisenbank. Kromě toho budou naši odborníci k dispozici pro konzultace i ostatním pobočkám,“ dodal Marek Richter.

Raiffeisenbank je v posledních letech bankou s nejsilnějším růstem zájmu o hypotéky na českém trhu. Letos v prvním pololetí poskytla hypotéky v objemu 10,3 miliardy ko­run.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).