Hlavní navigace

Raiffeisenbank zlevňuje hypotéky a nabízí plovoucí sazbu

[Tisková zpráva] Raiffeisenbank na počátku října sníží v rámci tzv. hypodnů úročení hypoték, standardní hypoteční úvěry od Raiffeisenbank tak lze získat již za 3,29%.. Ještě nižší úroky lze navíc získat s nově nabízenou plovoucí úrokovou sazbu vázanou na jednoměsíční PRIBOR..

Sdílet

Raiffeisenbank od 3. října v rámci tzv. hypodnů snižuje úrokové sazby hypotečních úvěrů. „Pro hypotéky s minimálně tříletou fixací klesá sazba o 0,3 procentního bodu, standardní hypotéku na bydlení od Raiffeisenbank tak lze nyní získat od 3,29 procenta,“ uvedl produktový manažer Raiffeisenbank Jan Bureš.

Banka zároveň klientům nově nabízí možnost sjednat plovoucí úrokovou sazbu navázanou na vývoj jednoměsíční sazby PRIBOR. „Pro klienta to znamená, že se mu sazba bude každý měsíc měnit podle toho, jakým způsobem se vyvíjí PRIBOR. Úroková sazba u plovoucí hypotéky je nižší než u standardního úvěru, čímž se kompenzuje nevýhoda způsobená každoměsíční změnou úroku a výše splátky,“ vysvětlil Jan Bureš s tím, že aktuální sazba se může dostat  i pod úroveň tří procent.

I k této sazbě lze navíc rovněž v kampani získat slevu 0,3 %, aktuální nejnižší sazba pro plovoucí hypotéku by tak dosahovala 2,66%.

Zvýhodněné hypotéky lze získat během hypodnů, v rámci kterých Raiffeisenbank tradičně dvakrát ročně nabízí různé slevy a výhody. Klient získá slevu, pokud si od 3. do 7. října na pobočce nechá zpracovat orientační propočet a na jeho základě podepíše do poloviny prosince úvěrovou smlouvu.Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).