Hlavní navigace

Raiffeisenbank umožňuje ve spolupráci s mall.cz online platby

Pilotní provoz online plateb ve spolupráci s internetovým obchodem MALL.cz zahájen.Přímá platba z účtu za zboží v internetovém obchodě umožní rychlý a pohodlný nákup.

Sdílet

Raiffeisenbank a.s. od počátku května ve spolupráci s největším internetovým obchodem MALL.cz zahajuje pilotní provoz služby Online plateb, která umožní klientům banky přímou platbu za zboží a služby poskytované na internetu. „Zákazníci internetového obchodu MALL.cz s účtem u Raiffeisenbank mohou za zboží a služby od května platit pohodlně převodem ze svého účtu,“ vysvětlil produktový manažer Raiffeisenbank Jakub Feldstein.

Platba je pro obě strany rychlá, pohodlná a především bezpečná. Protože pracovníci internetového obchodu jsou o provedení platby obratem informováni, mohou objednané zboží ihned expedovat.

Zákazník je po volbě tohoto typu platby přesměrován do internetového bankovnictví Raiffeisenbank. Zde se parametry platby předané obchodníkem automaticky doplní do platebního příkazu a zákazník jej jen podepíše. Využívání služby Online plateb je zdarma.

„V ostrém provozu bude služba od června, kdy ji budou moci využívat i další internetové obchody. Internetové obchody přitom nemusejí mít účet u Raiffeisenbank,“ dodal Jakub Feldstein.

Internetovou nákupní galerii MALL.cz provozuje společnost Internet Mall, a.s., která sdružuje na adrese www.Mall.cz 19 specializovaných obchodů. Společnost provozuje i 7 kamenných poboček v Praze, Brně, Ostravě a Českých Budějovicích. V zahraničí působí na Slovensku, v Maďarsku a v Polsku. V roce 2005 dosáhla obratu ve výši 1,04 miliardy korun a obchody MALL.cz obsloužily více než 142 tisíc zákazníků.

Tomáš Kofroň
Raiffeisenbank a.s.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).