Hlavní navigace

Raiffeisenbank připravila výhodný balíček pojišťovacích produktů k hypotékám Triga

Raiffeisenbank a.s. nabídne od 1. října společně s UNIQA pojišťovnou výhodný balíček tří pojistných produktů TRIGA určený k pojištění hypoték. Hlavními výhodami nového balíčku jsou jednoduchost sjednání, rychlost vyřízení, široká nabídka a výhodná cena pojištění.

Sdílet

Od 1. října mohou zájemci TRIGU získat na všech pobočkách Raiffeisenbank a.s.. Doposud byla nabízena jen v rámci pilotního projektu na pražských pobočkách. Pilotní projekt potvrdil, že klienti budou mít o produkt velký zájem. Klienti oceňují především jasnost a srozumitelnost nabídky, její příznivou cenu a fakt, že nová nabídka vyřeší všechny potřeby klienta spojené s pojištěním hypotéky, uvedl produktový manažer hypoték Raiffeisenbank Jan Bureš.

Součástí balíčku TRIGA určeného výhradně k hypotékám jsou tři pojistné produkty: pojištění majetku, životní pojištění a soukromé zdravotní pojištění. Při pojištění majetku klient získává pojištění bytů v osobním vlastnictví a rodinných domů až do maximální pojistné částky 20 milionů korun. Pojistná sazba činí 0,9 promile z odhadní ceny nemovitosti. Pojištění rodinného domku oceněného na 2 miliony Kč tedy představuje částku 1800,– Kč ročně. Při zakoupení celého balíčku TRIGA navíc pojišťovna UNIQA poskytne slevu na konečných 0,8 promile. Pojistit je možné jak rozestavěnou, tak dokončenou nemovitost.

Druhou složkou TRIGY je životní pojištění. Jedná se o pojištění nesplacené části hypotečního úvěru pro případ smrti. V případě úmrtí pojištěného vyplatí pojišťovna celou zbylou dlužnou částku hypotéky, takže závazek z úvěru je zlikvidován. Výše pojistného závisí na věku klienta, předpokládané délce splácení hypotéky a její výši.

Třetí součástí balíčku je pojištění denní dávky při pracovní neschopnosti. Pojištění se uzavírá tak, aby při dlouhodobé pracovní neschopnosti pojišťovna vyplácela pojištěnému částku, která zhruba odpovídá měsíční splátce hypotéky. Denní dávku lze sjednat ve výši 100, 200, 300, 400 nebo 500 Kč.

Produkt je určen pro nové klienty i pro ty, kteří již mají u Raiffeisenbank smlouvu o hypotečním úvěru uzavřenu. Všechna pojištění najednou lze pohodlně a rychle uzavřít přímo na pobočce banky. Klienti navíc nemusí dokládat žádné nové podklady, pouze vyplní jednoduchý návrh na uzavření pojistné smlouvy a pro účely životního pojištění zdravotní dotazník.

Pojištění TRIGA dále rozšiřuje širokou nabídku hypotečních produktů Raiffeisenbank a.s. Zájemci o hypotéku mohou vybírat ze sedmi různých druhů hypotečního úvěru. Dalšími výhodami hypoték od Raiffeisenbank a.s. jsou hrazení poplatku za zpracování a poskytnutí úvěru až po podpisu úvěrové smlouvy, výhodné úrokové sazby či rychlé vyřízení žádosti.

Více informací o pojištění TRIGA lze získat na pobočkách Raiffeisenbank a.s., na bezplatné infolince 800 900 900 či na internetových stránkách www.rb.cz.

Tomáš Kofroň,
Raiffeisenbank a.s. 

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).