Hlavní navigace

RAIFFEISENBANK PŘIPRAVILA PRO DĚTI SPOŘÍCÍ ÚČET VČELIČKA

Raiffeisenbank a.s. (RBCZ) nově nabízí založení Spořícího účtu Včelička pro děti od narození do 18 let. Na Spořící účet Včelička mohou ukládat i samotné děti. Výhodou tohoto účtu je atraktivní úročení a zřízení a vedení účtu zdarma bez jakýchkoli poplatků.

Sdílet

Od 1. dubna 2004 mohou zájemci využít Spořící účet Včelička, který je určen pro děti do 18 let. Zřídit tento účet lze na jakékoliv pobočce RBCZ zdarma. Účet zakládá jménem dítěte zákonný zástupce, kterým může být jeden z rodičů či oba, soudem ustanovený opatrovník či poručník. Minimální počáteční vklad činí 300 korun, stejně jako minimální zůstatek na účtu. Na účet lze vkládat jak v hotovosti, tak i převodem z účtu vedeného v RBCZ či jiné bance.

Zřízením Spořícího účtu Včelička získá klient úročení podle výše aktuálního zůstatku až 1,6 procent p.a., což je výrazně vyšší úrok než u standardních produktů. Vklady na účet nejsou zpoplatněny, stejně jako vedení účtu, zaúčtování účetních položek a čtvrtletní výpisy. V okamžiku otevření účtu získá dítě navíc dárek – plyšovou Včeličku.

Inspirovali jsme se dlouholetými zkušenostmi rakouské bankovní skupiny Raiffeisen s podobným produktem, rodiny s dětmi navíc patří mezi naše důležité zákaznické skupiny. Věříme, že tento produkt se žlutou včeličkou našim dětským klientům zpříjemní první kroky do života, uvedl Jaroslav Dědič, ředitel divize Marketing.

Více informací o Spořícím účtu Včelička lze získat na pobočkách, na bezplatné informační lince 800 900 900 nebo na internetových stránkách www.rb.cz.

Čestmír Ondrůšek
Raiffeisenbank a.s.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).