Hlavní navigace

Raiffeisenbank při konsolidaci úvěrů nabízí i hotovost navíc

Při konsolidaci úvěrů u Raiffeisenbank nyní klient ušetří a navíc může získat další hotovost na své výdaje. Rychlou půjčkou lze konsolidovat úvěry až do výše půl milionu korun bez zajištění.

Sdílet

Raiffeisenbank a.s. a eBanka, a.s. od listopadu rozšířily možnosti využití spotřebitelského úvěru Rychlá půjčka. Úvěr nyní umožňuje při konsolidaci půjček kombinaci neúčelového a účelového čerpání. „Účelová část je použita na konsolidaci dříve poskytnutých úvěrů. Klient nyní může získat i hotovost navíc, jejíž použití je zcela na jeho potřebách,“ uvedla vedoucí spotřebitelského financování Martina Šedová.

Maximální výše úvěru poskytnutého na konsolidaci činí 500 tisíc korun, splatnost se pohybuje mezi 6 a 120 měsíci. Úvěr lze získat bez zajištění. Úroková sazba pro konsolidaci je nižší než u neúčelové hotovostní Rychlé půjčky, začíná na 7,8 %. Podobně jako u standardní Rychlé půjčky klient zdarma získává pojištění úvěru proti neschopnosti splácet.

„Konsolidace úvěru je výhodná zejména pro klienty, kteří splácejí více závazků najednou a začínají ztrácet přehled o svých financích. Díky konsolidaci se také zpravidla sníží celková měsíční splátka úvěru,“ dodala Martina Šedová. „V neposlední řadě se konsolidace vyplatí klientům, kteří si vzali nevýhodný úvěr a nyní nejsou spokojeni s jeho podmínkami. Pomocí konsolidace mohou tyto závazky přefinancovat,“ uzavřela.

Kromě neúčelové Rychlé půjčky obě banky nabízejí klientům i Účelová půjčka, kterou lze za výhodnějších podmínek použít na pořízení nebo vylepšení bydlení, vybavení domácnosti, nákup spotřebních předmětů či investice do vzdělání a zdraví.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).