Hlavní navigace

RAIFFEISENBANK NABÍZÍ NOVOU SLUŽBU INFOSERVIS

Raiffeisenbank a.s. (RBCZ) nabízí svým klientům novou službu Infoservis - zasílání zpráv o stavu a pohybech na bankovním účtu prostřednictvím emailu či SMS zpráv.

Sdílet

Klienti RBCZ se mohou nově nechat informovat o stavu a pohybech na bankovním účtu prostřednictvím emailu či SMS zpráv. Nová služba Infoservis nabízí možnost objednat si čtyři základní typy informací: informace o pravidelném zůstatku na účtu, informace o změně zůstatku, informace o pohybu na účtu a emailový výpis z účtu. SMS zprávy jsou zasílány na telefonní čísla všech mobilních operátorů působících v ČR, emaily pak na libovolnou emailovou adresu.

Služba Infoservis zvyšuje komfort klientů, kteří si přejí mít soustavný přehled o stavu svých účtů. Klient si tuto službu může podrobně nastavit nejen na pobočce, ale i sám pomocí všech služeb přímého bankovnictví (internetového, telefonního a GSM bankovnictví), navíc může velmi podrobně specifikovat podmínky pro zasílání zpráv. Zprávy si bude klient moci objednat téměř ke všem typům účtů vedených u Raiffeisenbank.

Díky službě Infoservis se nyní klienti Raiffeisenbank například ihned dozvědí, že jim byla uhrazena faktura, že byla provedena splátka inkasa nebo že na hypotečním účtu mají stále dostatek prostředků ke splátkám.

Více informací o této službě lze získat na pobočkách, na bezplatné informační lince 800 900 900 nebo na internetové adrese www.rb.cz/infoservis.

Čestmír Ondrůšek
Raiffeisenbank a.s.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).