Hlavní navigace

Raiffeisenbank připravila zvýhodněný balíček pro společenství vlastníků a bytová družstva

Společenství vlastníků bytových jednotek a bytová družstva v rámci zvýhodněného Dualkonta od Raiffeisenbank získávají vedení běžného účtu včetně elektronických platebních kanálů a současně spořící účet s výhodným pásmovým úročením.

Sdílet

Raiffeisenbank a.s. pod názvem Dualkonto přináší na trh zvýhodněné balíčky pro bytová družstva a společenství vlastníků bytových jednotek. Družstva a společenství vlastníků měla doposud pouze omezené možnosti, jak zhodnotit peníze uložené do fondu oprav. Tento problém řeší Dualkonto, jehož součástí je spořící účet s pásmovým úročením, na kterém lze lépe zhodnotit peníze z fondu oprav, vysvětlil produktový manažer Raiffeisenbank Tomáš Klement.

V rámci Dualkonta klienti získávají běžný účet s internetovým a telefonním bankovnictvím a službou Infoservis, se kterou mají uživatelé nepřetržitý přehled o pohybech na účtu prostřednictvím SMS či emailových zpráv. Navíc je součástí Dualkonta i spořící účet , na který lze zřídit automatický převod nadlimitních prostředků z běžného účtu. Spořící účet je úročen až do výše 1,0 %. Měsíční poplatek 149 Kč za správu Dualkota řadí tento účet mezi nejlevnější účty pro bytová družstva a společenství vlastníků na trhu.

Dualkonto dále rozšiřuje nabídku produktů specializovaných na společné bydlení. Se zvyšujícím se počtem bytů a množstvím peněz ukládaných do fondů oprav neustále roste zájem o zhodnocení spravovaných peněz. Stále více lidí také chce nejen vylepšit vlastní bydlení, ale i společné prostory domu, dodal Tomáš Klement.

Speciální účet Dualkonto lze vhodně doplnit úvěry pro sdružení vlastníků určené na rekonstrukce bytových domů. Raiffeisenbank nabízí ojedinělou možnost financování až 100 procent plánované investice, výše úvěru se pohybuje mezi 500 tisíci a 50 miliony Kč.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).