Hlavní navigace

Nákupní rádce Heureka.cz a internetové platby PaySec: zákazníky straší problematické nákupy, nabízíme garanci vrácení peněz

Internetové obchody lákají na ceny, které jsou až o 50% nižší než v kamenných obchodech. Mnoho lidí ale odrazují obavy z problematických nákupů. Proto internetový srovnávač cen a zboží Heureka.cz a internetové platby PaySec představují na českém trhu ojedinělou novinku – uživatelům garantují vrácení peněz až do výše 10 tis. Kč.

Sdílet

Pokud některý obchod z webové stránky www.garance-nakupu.cz nesplní zákonné povinnosti, garantují Heureka.cz a PaySec nakupujícímu vrácení peněz až do výše 10 tis. Kč. Podmínky jsou jednoduché: pokud zákazník využil při nákupu srovnávač Heureka.cz nebo zaplatil přes PaySec, je mu garantováno vrácení až 5 tis. Kč. Pokud zákazník při nákupu využil obě služby současně, je mu garantováno vrácení až 10 tis. Kč.

Strategickým cílem PaySecu je stát se nejrozšířenější platební metodou na českém internetu. Jeho hlavní výhodou je jednoduchost a fakt, že ho může využívat úplně každý. Nyní tedy získává ještě jedno plus – záruku vrácení peněz, říká Kateřina Nerudová z Poštovní spořitelny.

Garance nakupujícího chrání každého zákazníka v případě, že mu například internetový obchod předem zaplacené zboží nedodá, nepřijme vrácené zboží ve 14-denní lhůtě nebo nepošle peníze za vrácené zboží. V těchto případech vyplní nakupující online formulář a Heureka.cz kontaktuje internetový obchod i nakupujícího. Pokud obchod situaci ani poté nenapraví, bude celý případ postoupen Policii ČR a nakupujícímu bude poskytnuta garantovaná částka.

Důvody, které vedly provozovatele ke garantování vrácení peněz, vysvětluje Tomáš Hodboď z Heureka.cz: Na nákupu přes internet se dá ušetřit až 50%. To je jasná výhoda internetu. Z našich loňských výzkumů jednoznačně plyne, že nejvíce odrazuje potenciální zákazníky internetových obchodů složitější postup v případě problémů. Naše databáze uživateli prověřených internetových obchodů a garance vrácení peněz jsou nyní pádnými důvody, proč zcela bez obav nakoupit dárky na Vánoce a ušetřit.

Zapojení do projektu garance vrácení peněz je pro e-shopy zcela zdarma, zájemci však musí mít dlouhodobě velmi dobré výsledky hodnocení nakupujících v systému „Ověřeno zákazníky“ a/nebo musí být doporučen PaySecem.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).