Hlavní navigace

Sauto půjčka od Citibank ulehčí nákup vozu na internetu

Citibank uvádí na trh ve spolupráci se společností Seznam.cz novou službu Sauto půjčka od Citibank. Služba vychází vstříc stále rostoucí skupině lidí, kteří pro nákup automobilu využívají internet.

Sdílet

Nejnavštěvovanější inzertní automobilový server Sauto.cz, který provozuje společnost Seznam.cz, obsahuje v databázi přes 80 000 vozidel, a to jak nových, tak ojetých. Vyhledávat z nabídky zahrnující většinu autoprodejců z celé České republiky lze snadno podle mnoha kritérií.

Nyní navíc lze na stejném místě pohodlně získat informace o výhodném financování vybraného vozidla. Nabídka Sauto půjčky od Citibank je umístěna přímo u konkrétního vozidla na záložce Financování vozu. Jedním kliknutím pak mohou zájemci zjistit základní informace o půjčce na celou pořizovací cenu vybraného vozu. Pomocí interaktivní kalkulačky lze je také možné individuálně upravovat jednotlivé parametry, tedy výši půjčky a dobu splácení.

Tento partnerský projekt se Citibank nám umožnil nabídnout uživatelům našeho serveru něco navíc – ušetřit jim čas a na jednom místě nabídnout výběr automobilu i možnost jeho financování, vysvětluje Jan Šusta, manažer divize Sauto.

Sauto půjčka od Citibank má kromě uživatelsky příjemné integrace do databáze Sauto i další výhody: veškeré formality vyřídí bankéř, který přijede přímo za klientem, kterému tak odpadá návštěva pobočky. Navíc je tato půjčka exkluzivně bez poplatku za schválení úvěru, což umožňuje úsporu až v řádu tisíců korun. Půjčkou lze financovat nákup vozu až do ceny 600.000 Kč.

Snažíme se být s naší nabídkou půjčky tam, kde nás lidé potřebují. A právě koupě automobilu je chvíle, kde se výhodné a pohodlné financování může hodit. Navíc tato půjčka je cenově výhodná, zejména ve srovnání s úrokovými sazbami půjček poskytovaných přímo na místě prodeje automobilu. Úrok u Sauto půjčky od Citibank začíná již od 9,9 % p. a. a RPSN od 10,73 %, říká manažer spotřebitelských úvěrů Citibank Branislav Beer a dodává: Správnost našeho záměru také potvrzuje významný nárůst žadatelů o půjčku od Citibank za prvních 14 dní od spuštění této nové služby.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).