Hlavní navigace

První let nové letecké společnosti OpenSkies z Paříže do New Yorku

Praha 18. června, 2008 - Dceřiná společnost British Airways - „OpenSkies“ – zahájí 19. června pravidelné lety mezi Paříží a New Yorkem.

Sdílet

OpenSkies zahájí svůj provoz 19. června 2008 s jedním letadlem typu Boeing 757, který bude létat z pařížského letiště Orly na letiště JFK v New Yorku. Na palubě letadla jsou tři třídy pro cestující: business, premium economy a economy. Business třída má 24 sedadel, které se dají pohodlně rozložit jako lůžko o délce 183cm. V třídě premium economy bude k dispozici 28 sedadel s rozestupem mezi sedadly 132 cm a v třídě economy je k dispozici 30 míst. Všechny sedadla mají osobní zabudované systémy zábavy s více jak 50 programy.

Výkonný ředitel společnosti British Airways Willie Walsh říká: „Jsme si jisti, že OpenSkies bude velký úspěch, neboť vycházíme ze síly zavedené firmy v USA a Evropě, kterou British Airways je. Tím, že jsme nové letecké spojení nazvali OpenSkies, oslavujeme první důležitý krok za posledních 60 let. Krok k liberizovanému leteckému trhu mezi USA a EU, což znamená, že můžeme létat mezi veškerými destinacemi v USA a EU. Také to signalizuje naše odhodlání při zasazování se o další liberalizaci na tomto trhu při dalších jednáních mezi EU a USA během tohoto roku.“

Další informace naleznete na www.flyopenskies.com

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).