Hlavní navigace

První klienti Union banky využili mimořádné pomoci Živnobanky

Sdílet

P r a h a 22. února – První klienti Union banky dnes využili mimořádné pomoci Živnostenské banky, jež od 10 do 16 hodin výjimečně otevřela prakticky všechny své pobočky a expozitury v celé České republice. Akce pomoci klientům banky, kteří nyní nemají přístup ke svým účtům a penězům, bude pokračovat v síti obchodních míst Živnobanky od pondělí 24. února v běžných provozních hodinách.

Živnostenská banka poskytuje pomoc jak fyzickým osobám, jež mohou obdržet zvýhodněný kontokorentní úvěr až do výše 50.000,– Kč, tak firemní klientele, která má možnost otevřít si účet vedený v Kč zdarma, přičemž na účtu při jeho otevření může být nulový zůstatek. Někteří retailoví a podnikoví klienti Union banky si již
v sobotu nové účty u Živnostenské banky zřídili a fyzické osoby si sjednaly úvěry. Jiní se přišli informovat s tím, že nabídky využijí v příštích dnech.

Sobotní „den otevřených dveří“ v Živnostenské bance ukázal, že klienti Union banky, ať fyzické osoby či podniky, pohotovou a nebyrokratickou pomoc vítají.

Podrobnosti o mimořádné pomoci Živnostenské banky naleznou klienti Union banky
na www.zivnobanka.cz či na infolince 800 12 24 12.

Ing. Karel Ježek
tiskový mluvčí
Živnostenská banka, a.s.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).