Hlavní navigace

Průhonice u Prahy - Vaše nová adresa

V Průhonicích u Prahy se společnost CENTRAL GROUP rozhodla pro výstavbu jak řadových, tak i samostatně stojících rodinných domů. Řadové rodinné domy jsou již vyprodány! V lokalitě Zámecká čtvrť si však klienti mohou vybrat z široké nabídky samostatně stojících moderních rodinných domů. Nejlevnější dům typu Klasik 6 je možné si pořídit v ceně od necelých 8,2 mil. Kč (bez DPH) včetně luxusního provedení a pozemku o výměře 811 m².

Sdílet

Klienti si v Průhonicích u Prahy mohou vybrat jak dům typu Imperial z dřívější nabídky společnosti, tak i rodinné domy z nových typových řad Klasik a Progres; konkrétně Klasik 6 až 9 a Progres 7 a 8. Svým moderním pojetím a praktickým řešením si Progres 7 také získal naši přední zpěvačku pop-music Ivetu Bartošovou, která si v této lokalitě vybrala právě tento rodinný dům, říká Aneta Vojtěchovská, vedoucí prodejního týmu společnosti CENTRAL GROUP.

Pro své klienty otevřela společnost CENTRAL GROUP v této lokalitě moderní ukázkový dům Progres 8. Klienti zde mohou získat kompletní informace o další nabídce společnosti, a to vždy od pátku do neděle, od 13 hodin do 18 hodin. Mohou si též na vyžádání prohlédnout jakýkoliv dokončený dům v této lokalitě.

Společnost CENTRAL GROUP staví výhradně zděné domy. Při výstavbě se používají osvědčené materiály předních výrobců – Porotherm, Bramac, Velux, AQ okna, Vaillant a další. U všech staveb realizovaných společností jsou nyní vystavovány certifikáty kvality od nezávislého Ústavu stavebního zkušebnictví. Dále jsou pro klienty vystavovány certifikáty na kvalitu provedení od dodavatelů hlavních stavebních materiálů. Proto také může společnost nabídnout prodlouženou záruku na kvalitu svých staveb.

V Průhonicích je k dispozici kompletní občanská vybavenost. V dosahu je velké nákupní centrum v komerční zóně Průhonice – Čestlice a průhonické sportovní centrum, které se řadí mezi největší a nejlepší v zemi. Napojení na dálnici D1, které umožňuje přímou dostupnost hlavního města i ostatních míst v ČR a blízkost velkých nákupních center, vytvořila z této lokality jednu z nejprestižnějších českých adres.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).