Hlavní navigace

GE Money Bank zaznamenala prudký růst zájmu o exklusivní konto Genius Gold

Účet Genius Gold od GE Money Bank si získává u veřejnosti stále větší oblibu. V porovnání s prvním čtvrtletím se jeho počet téměř zdvojnásobil a oproti minulému roku je jeho portfolio více než trojnásobné.

Sdílet

Největší zájem o tento typ účtu mají klienti, kteří přišli do GE Money Bank pro zvýhodněné sazby na spořicích účtech a termínovaných vkladech. Přízni klientů se konto Genius Gold těší zejména díky balíčku výhod a řadě nadstandardních služeb, které se k tomuto účtu váží. Držitelé karty mají například zcela zdarma veškeré příchozí platby a odchozí transakce zadané elektronicky, měsíční poštovní či elektronické výpisy nebo mohou získat za bezhotovostní transakce debetní kartou MasterCard Gold jedinečnou odměnu navýšenou nyní až na 0,6 %.

Ze statistik, které máme k dispozici, jednoznačně vyplývá, že poptávka české veřejnosti po účtu Genius Gold významně roste. Klienti stále více vyhledávají účty, které maximalizují poměr ceny a výkonu jako je například náš Genius Gold. Na tento zájem se snažíme reagovat, a proto neustále inovujeme portfolio výhod a služeb, které náleží k tomuto produktu. K většině dnes nabízených bankovních účtů se váží jen některé ze služeb a výhod, které jsou zahrnuty v komplexním balíčku konta Genius Gold. Dle mého názoru je jeho popularita ovlivněna právě tím, že u něj klienti naleznou téměř všechny oblíbené služby a výhody, řekl Ondřej Lokvenc, manažer běžných účtů a platebních karet GE Money Bank.

GE Money Bank nejenže nabízí nejvyšší odměny za platbu kartou, ale zároveň je v tuto chvíli také jedinou bankou na tuzemském trhu, která nabízí finanční odměny za bezhotovostní transakce debetní kartou v obchodech a na internetu. Exkluzivita konta Genius Gold je dána rovněž tím, že v současnosti nabízí nejvyšší úročení na běžném účtu se sazbou 2 % ročně. Začátkem tohoto roku jsme vyšli vstříc klientům a GE Money Bank odpouští měsíční poplatek 499 Kč za vedení konta Genius Gold všem klientům, jejichž vklady u banky dosahují průměrného měsíčního zůstatku 1 milion korun. Lidé tak mohou ročně ušetřit téměř 6 tisíc korun bez ohledu na to, v jaké formě své vklady u GE Money Bank mají. Do požadovaného zůstatku se započítávají finanční prostředky uložené jak na běžných účtech, tak na depozitních produktech, tedy i na termínovaných vkladech nebo na spořicím účtu Genius, vysvětluje Lokvenc.

Ještě více výhod, ještě vyšší komfort

Genius Gold je často pro své unikátní výhody vyhledáván lidmi, kteří mají aktivní životní tempo, jsou neustále v pohybu, ale potřebují mít aktuální a rychlý přehled o svých financích. Tito lidé nejčastěji oceňují službu SMS servis, jejímž prostřednictvím získávají informace o pohybech a zůstatcích na účtu, přímo na mobilní telefon. Genius Gold je oblíbený také z toho důvodu, že klienti mají zcela zdarma všechny příchozí a odchozí platby zadané elektronicky, k tomuto kontu dostávají zcela zdarma elektronické či poštovní výpisy nebo si mohou bezplatně založit Flexikredit (kontokorentní úvěr umožňující čerpat účet do minusu). Součástí výhodného balíčku Genius Gold je rovněž prestižní mezinárodní embosovaná platební karta MasterCard Gold, která je považována svým rozsahem služeb a odměn za jednu z nejlepších na trhu. Držitel této karty si například může individuálně nastavit denní limity s vysokou maximální hranicí, může využívat služby Cash Back či dalších nadstandardních doplňkových služeb.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).