Hlavní navigace

Provident má nového generálního ředitele

[Tisková zpráva] Generálním ředitelem společnosti Provident Financial pro ČR a SR se stal Chris Wheeler (48), který přichází z Mexika, kde vedl expanzi firmy do regionu Monterrey.

Sdílet

Chris Wheeler pracoval řadu let v mateřské společnosti Provident Financial plc. (PF) ve Velké Británii, než došlo jejímu rozdělení na PF a mezinárodní skupinu International Personal Finance plc (IPF). V roce 2001 přestoupil do mezinárodní divize a během následujících let získával bohaté zkušenosti v oblasti obchodu například v Polsku, ale také u nás a na Slovensku, kde krátce působil i jako generální ředitel a má proto dobré znalosti místního trhu. Od roku 2005 vedl expanzi společnosti v Mexiku a odtud přechází na pozici generálního ředitele pro Českou republiku a Slovenskou republiku, kde vystřídá dosavadního ředitele Davida Parkinsona. Ten přebírá pozici generálního ředitele Provident Financial v Polsku.

Chrisu Wheelerovi je 48 let, mezi jeho koníčky patří hudba a motorky. Je nadšeným fanouškem fotbalu, zejména týmu Manchester United.


Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).