Hlavní navigace

Provident Financial si vyškolí vlastní manažery

Společnost Provident Financial spouští dva nové projekty na podporu aktivit v oblasti HR. Cílem projektu Management Trainee je přilákat nové zaměstnance do manažerských pozic v segmentech provozu a prodeje. Projekt Fast Track má za úkol získat z vlastních řad pracovníky na vyšší pozice v zahraničí. Oba programy reagují na růst společnosti na trzích doma i v zahraničí a nutnost obsadit nově vzniklá místa kvalifikovanými pracovníky.

Sdílet

„Management Trainee vzniknul pro absolventy VŠ a VOŠ a potrvá 12 až 18 měsíců. Po tuto dobu budou nastávající manažeři spolupracovat na lokálních i mezinárodních projektech, budou stínovat manažery na různých pozicích a celý program absolvují pod dohledem zkušeného mentora. Po absolvování nastoupí na manažerská místa v rámci České i Slovenské republiky, případně na nově obsazených trzích v zahraničí,“ uvedl David Vaněk, ředitel Human Resources Provident Finacial.

Fast Track svou koncepcí navazuje na Management Trainee, potrvá přibližně stejnou dobu a jeho nedílnou součástí jsou stáže na zahraničních trzích. Je určený především zkušeným manažerům, ale účastnit se jej mohou i čerství absolventi Management Trainee. Na rozdíl od něj je ale zaměřen na získávání posil pouze pro zahraničí a na obsazení vyšších pozic.

Provident Financial je českou pobočkou britské finanční skupiny International Personal Finance (IPF). Ta nyní působí v sedmi zemích světa: Česku, Slovensku, Polsku, Maďarsku, Rumunsku, Rusku a Mexiku.

„V současnosti ale expandujeme na Ukrajinu, do Ruska, Indie, zemí jihovýchodní Asie a do Jižní Ameriky a potřebujeme zde zkušené pracovníky. Uchazeči by proto měli umět dobře anglicky, být flexibilní a ochotní cestovat. V případě přestěhování do zahraničí společnost hradí všechny obvyklé náklady včetně relokace rodiny,“ doplnil David Vaněk.

Každý absolvent získá od společnosti Provident Financial nadstandardní zaměstnanecké benefity a služební automobil i k osobnímu využití.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).