Hlavní navigace

Prostřednictvím autoCREDITU od GE Capital Leasing si zákazníci pořídili vozy za více než 550 mil. Kč.

Zájem o financování ojetých i nových automobilů prostřednictvím účelového spotřebitelského úvěru autoCREDIT, který nabízí GE Capital Multiservis ve spolupráci se svou sesterskou společností GE Capital Leasing, zaznamenal od svého uvedení na trh razantní úspěch. GE Capital Multiservis nabízí společně s GE Capital Leasing autoCREDIT od počátku letošního roku. Za tuto dobu klienti uzavřeli celkem 5343 smluv a pořídili si automobily za více než 550 mil. Kč bez DPH. Největší zájem o autoCREDIT je na severní Moravě.

Sdílet

Zájem o účelový spotřebitelský úvěr autoCREDIT nás potěšil. Ukazuje, že lidé mají o tento typ úvěrového produktu zájem, uvedla produktová manažerka společnosti GE Capital Leasing Petra Michalská.

Nejvíce vozů si pořídili prostřednictvím autoCREDITU zákazníci na severní Moravě, tedy v Moravskoslezském a Olomouckém kraji. Uzavřeli zde od uvedení autoCREDITU 1175 leasingových smluv. Cena vozů pořízených prostřednictvím autoCREDITU zde činila 121,8 milionů Kč bez DPH.

AutoCREDIT je účelový spotřebitelský úvěr, který lze využít na pořízení ojetého i nového automobilu. Zájemcům přitom přináší celou řadu výhod – úvěr je možné využít na úhradu celé kupní ceny vozidla a ihned po převzetí se automobil stává majetkem klienta.

Prostřednictvím autoCREDITU lze financovat až 100 % pořizovací ceny vozidla. Minimální výše úvěru je 25 000 Kč, maximální 300 000 Kč. AutoCREDIT lze využít až na 12 let staré osobní či užitkové vozy. Zprostředkování úvěru je přitom velice rychlé a pohodlné.

Smlouvu je možné uzavřít v návaznosti na otevírací dobu autobazarů či autosalonů i o víkendech, zájemce navíc vše vyřídí přímo u obchodníka, aniž by musel navštěvovat banku. Klienti oceňují i možnost volby délky trvání úvěrové smlouvy v rozmezí od 6 do 60 měsíců. První splátku přitom hradí až po 30 dnech, řekla Petra Michalská.

Postup vyřízení úvěru je podobný jako při uzavírání leasingové smlouvy. Klient se obrátí na personál autobazaru nebo autosalónu, který zajistí všechny formality. Po schválení úvěru a podpisu smlouvy klient okamžitě odjíždí svým novým vozem. Žádné další povinnosti, například návštěva banky nebo povinnost zřídit si běžný účet klient nemá. Pro zákazníky je ale patrně nejzajímavější fakt, že se ihned stávají majiteli vozu.

I v oblasti pojištění získává klient využívající autoCREDIT zajímavé výhody. Sjednání havarijního pojištění není podmínkou při čerpání úvěru do určité výše. Pojištění (povinné ručení, havarijní pojištění či pojištění klienta) platí klient v rámci úvěrových splátek, přičemž výše havarijního pojištění je vždy neměnná po celou dobu splácení.

Zájemce o nákup vozu na leasing či úvěr má možnost získat přesnější informace u prodejců ojetých vozů, se kterými GE Capital Leasing spolupracuje, na webových stránkách www.gecleasing.cz nebo na bezplatné telefonní lince 855 555 556. Vybrat si svůj vůz může klient také na internetové adrese www.auto.atlas.cz.

Petra Kopecká, manažerka komunikace GE Capital Leasing

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).