Hlavní navigace

Projekt Greenways získal mezinárodní ocenění za podpory Nadace České spořitelny

Program Zelené stezky - Greenways Praha – Vídeň, jejíž organizátorem je Nadace Partnerství, včera získala středoevropskou cenu pro nejlepší zelenou stezku za rok 2005. Tuto cenu uděluje od roku 2002 evropská asociace nadací Partnerství pro udržitelný rozvoj s cílem vyzvednout snahy občanských sdružení při záchraně kulturního a přírodního dědictví. Nadace České spořitelny je již třetím rokem generálním partnerem tohoto projektu, který stezkami pro pěší, cyklisty, jezdce na koních i vodáky spojuje dvě metropole ve střední Evropě.

Sdílet

Potěšilo nás, že projekt Greenways získal takovéto ocenění s podporou Nadace České spořitelny, která naplňuje motto „Jsme vám blíž“. Česká spořitelna tak pomáhá občanům nejen ve světě financí, ale prostřednictvím své nadace i v ostatních oblastech života. Naše podpora Nadaci Partnerství není náhodná – tato nadace za 14 let své existence podpořila stovky ekologických projektů neziskových organizací a obcí v celé České republice. A to je důvod, proč naši banku těší účast na těchto projektech, které smysluplně propojují jednotlivé mikroregiony a tím jim dávají šanci lépe uspět ve větších rozvojových záměrech, řekla Jarmila Plachá, ředitelka korporátního marketingu a sponzoringu ČS.

Nadace České spořitelny je také dlouhodobým partnerem Sdružení Česká katolická charita, Občanských sdružení Sananim a Život 90, Nadace Terezy Maxové a Vysoké školy finanční a správní.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).