Hlavní navigace

Projekt Dětský úsměv roku 2010 za podpory LBBW Bank CZ

LBBW Bank CZ oznámila prodloužení spolupráce s Českým zeleným křížem a bude pokračovat ve finanční podpoře projektu Dětský úsměv i v roce 2010. Cílem tohoto projektu je zvrátit negativní trend vývoje kazivosti zubů u dětí.

Sdílet

LBBW Bank prodlužuje spolupráci s Českým zeleným křížem, o.p.s.

LBBW Bank CZ se stala partnerem projektu v listopadu loňského roku. Těší nás možnost pomoci dobré věci a jsem spokojeni zejména s výsledky naší podpory. Projekt Dětský úsměv se může pochlubit viditelnými a hmatatelnými úspěchy, které pomáhají ke zlepšení stavu chrupu u dětí, ke zvýšení osvěty a výchově dětí k zodpovědnému přístupu ke svým zubům, a proto jsme se rozhodli ve spolupráci pokračovat, zdůvodnil prodloužení spolupráce Markus Hermann, předseda představenstva LBBW Bank CZ a. s.

Velice si vážíme podpory LBBW Bank CZ, obzvlášť v současné složité době. Právě díky této podpoře mohl projekt Dětský úsměv probíhat v uplynulém školním roce ve 23 základní školách a třech mateřských školách. V letošním roce dojde k rozšíření o dvě až tři školy a jeden dětský domov, podotkla MUDr. Hana Zallmannová, zakladatelka Českého zeleného kříže, o. p. s.

Finanční prostředky z podpory LBBW Bank byly mimo jiné vynaloženy např. na přípravu pracovních sešitů pro děti s veselými obrázky od Miloše Nesvadby, různými omalovánkami, kvizy a doplňovačkami, které slouží pro zopakování probrané problematiky a motivační předměty, jako jsou např. samolepky. Pro rodiče jsou připravovány informační letáky, na kterých najdou nejen informace o projektu projektu, ale především praktické rady, jak svému dítěti zajistit zdravé zuby. Letos budou k dispozici také letáky pro učitele.

Více informací o podporovaném projektu najdete na stránkách LBBW www.lbbw.cz a Českého zeleného kříže www.ceskyzelenykriz.cz

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).