Hlavní navigace

PROFI CREDIT zlevňuje Úvěr 4999

[Tisková zpráva] Od 1. prosince společnost PROFI CREDIT Czech, a.s. zlevňuje svůj finanční produkt, Úvěr 4999. Měsíční splátka tohoto produktu klesne z 1000 na 892 Kč, nově bude možná i kratší doba splatnosti. Dostupnost úvěru i pro klienty s nízkými příjmy přitom zůstává nezměněna.

Sdílet

Neúčelový úvěr ve výši 4999 Kč je díky benevolentním podmínkám a absenci poplatků za poskytnutí dostupný i lidem s nízkými příjmy. „Vzhledem k chystanému zvýšení cen souvisejícího s vyšší sazbou DPH jsme se rozhodli náš produkt zlevnit, aby byla zachována jeho dostupnost pro nejširší vrstvu obyvatel“, říká marketingový ředitel firmy Eduard Tihoun. Úvěr 4999 je vhodný například na překonání akutního finančního vydání, jakým je porucha auta nebo domácího spotřebiče. „Taková situace může potkat každého z nás a my se snažíme s tímto produktem vyjít vstříc opravdu všem“, dodává Tihoun. Načasování změny produktu podle něj není náhodné: „I když většina klientů si bere tento úvěr na mimořádné výdaje, je možné využít ho i na nákup vánočních dárků a udělat svým blízkým ještě více radosti. Vzhledem k tomu, že splatnost úvěru je krátká a splátka nízká, jedná se o produkt, který oslovuje opravdu mnoho obyvatel“, uzavírá ředitel marketingu.

O neúčelový úvěr ve výši 4999 Kč lze snadno zažádat online na stránkách www.uver4999.cz nebo na bezplatné infolince 800 166 000. Ke schválení stačí klientovi pravidelný příjem a dva doklady, například občanský průkaz, řidičský průkaz nebo platební doklad SIPO a není zapotřebí ručitel. Splatnost úvěru je 9 nebo 12 měsíců.Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).