Hlavní navigace

Prodloužené bezúročné období ke kreditní kartě CCS Kredo MasterCard Electronic

Sdílet

Až 45 dnů bezúročného období nabízí nyní CCS Česká společnost pro platební karty držitelům kreditní karty CCS Kredo MasterCard Electronic. „Byla tak prodloužena lhůta, po kterou klient neplatí za půjčené peníze žádné úroky o 5 dní,“ doplňuje Patrik Daďa, finanční ředitel CCS České společnosti pro platební karty. Podmínkou získání bezúročného období je splacení celé půjčené částky do data splatnosti. Prodloužené bezúročného období je dalším krokem CCS přiblížit kreditní karty české veřejnosti a otevřít ji tak cestu k pohodlným nákupům po celý rok.

S kartou CCS Kredo MasterCard Electronic získala CCS zajímavé prvenství. V České republice se jedná o první kreditní kartu autorizovanou výhradně on-line. Právě díky ověřování všech transakcí okamžitě elektronicky je karta CCS Kredo produktem, který zákazníkům přináší vysokou míru bezpečí a jistoty. Držitel karty může platit ve 22 000 obchodech nebo si vybírat peníze v téměř 2000 bankomatech v České republice. Při nákupech s kreditní kartou CCS Kredo je k dispozici nejen úvěrový rámec od 5000 do 70 000 Kč. CCS Kredo navíc umožňuje libovolně měnit výši splátek i způsob jejich placení a v nabídce nechybí ani volitelné úrazové pojištění a pojištění pro případ neschopnosti splácet. Držitel kreditní karty CCS Kredo získá trvalou slevu ve výši 8 % na nákupy z katalogu CCS Triangl a rovněž veškeré výhody člena Klubu Triangl.

Informace o společnosti:

CCS Česká společnost pro platební karty je významnou nebankovní finanční skupinou na českém trhu se zaměřením na finanční služby v oblasti specializovaných karet pro firemní klientelu a na spotřební financování v oblasti splátkového prodeje a kreditních karet pro segment fyzických osob.
Portfolio CCS přináší řadu produktů od služeb řízení firemního autoparku, přes služby zprostředkované specializovanými kartami až po věrnostní programy pro firemní obchodní partnery a jejich zaměstnance. Pro soukromé osoby je určena nabídka segmentu spotřebních financí, které reprezentuje značka CCS Triangl a kreditní karta CCS Kredo.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).