Hlavní navigace

Pro Suzuki do Globusu

Od dnešního dne je možné přímo v hypermarketech Globus koupit osobní vůz Suzuki SWIFT. Společnost Globus ČR, k.s., tak navazuje na předchozí úspěšný projekt, v jehož rámci byly v hypermarketech Globus nabízeny a prodávány vozy Dacia Logan.

Sdílet

Stávající prodejní akce, kterou Globus připravil ve spolupráci se společností Suzuki Motor Czech s.r.o., bude trvat celý měsíc. Poté bude vyhodnocena, případně prodloužena. Dealeři Suzuki budou během tohoto měsíce nabízet vozy přímo v hypermarketech, a to i se všemi souvisejícími službami. Zákazníci si tak budou moci například objednat zkušební jízdu nebo zajistit financování prostřednictvím úvěru, říká k akci Petr Vyhnálek, jednatel společnosti Globus.

Společnost Suzuki Motor Czech navázala tuto novou formu spolupráce s cílem zviditelnit a přiblížit široké veřejnosti nový, velmi úspěšný model SWIFT a současně zatraktivnit nabídku tohoto modelu potencionálním zákazníkům. Model Swift byl vybrán zejména proto, že se jedná o novinku na trhu, která vyniká velmi příznivým poměrem ceny a užitné hodnoty.

Zájemci o zkušební jízdy s vozem Suzuki SWIFT si je mohou objednat od pondělka do čtvrtka mezi 15:00 a 19:00, v pátek od 14:00 do 19:00 a o víkendu od 11:00 do 19:00.

Letos v dubnu se Globus stal prvním maloobchodním řetězcem, který svým zákazníkům nabídl nákup osobního vozu přímo ve svých prodejnách. Během deseti týdnů bylo tímto způsobem prodáno 66 vozů značky Dacia Logan.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).