Hlavní navigace

Přijďte se s Erou podívat na Českou Miss

[Tisková zpráva] Era, generální partner České Miss 2011, nabízí všem jedinečnou možnost zúčastnit se finálového večera vyhlášení nové královny krásy. Stačí na stránkách www.erasporeni.cz hlasovat pro jednu ze čtrnácti finalistek, která si zaslouží titul Česká Miss Earth, a zúčastnit se tak soutěže o vstupenky na přímý přenos či o balíčky luxusní kosmetiky v hodnotě 500,–Kč.

Sdílet

Každá z finalistek soutěže strávila jeden den v některé z charitativních organizací, které Era dlouhodobě podporuje. V krátkých video prezentacích zveřejněných na www.erasporeni.cz se zájemci seznámí s danou organizací a budou moci zhodnotit, jak se dívky samy zapojily do činností spojených s jejich běžným chodem.

„Touto soutěží chceme upozornit, že posláním České Miss Earth není jen být krásná, ale také zodpovědná, otevřená novým podnětům a odvážná čelit novým výzvám. Podpořte tedy krásné dívky a pomozte dobré věci,“ vyzývá manažer marketingové komunikace Poštovní spořitelny Petr Vondráček.

Dívka s největším počtem hlasů se stane historicky první Českou Miss Earth a organizace, kterou vítězka navštívila a prezentovala ve svém medailonku, získá šek v hodnotě 150.000,–Kč. Zároveň každý den získá právě 50. hlasující jednu z atraktivních cen.

Hlasování probíhá od 1. do 14. března, kdy bude uzavřeno. Vítězka bude vyhlášena během finálového večera České Miss 2011, který proběhne 19. března v pražském Hudebním divadle v Karlíně.

Era jde cestou zjednodušování produktové nabídky a maximálně se zaměřuje na požadavky dnešního klienta. Jejím cílem je poskytnout srozumitelné, praktické, dostupné a funkční služby, které se bez ostatních zbytečností přizpůsobí potřebám zákazníků. Poštovní spořitelna je součástí Československé obchodní banky, a. s.Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).