Hlavní navigace

Přijďte na koncert a pomozte tak nemocným dětem

[Tisková zpráva] Již pátým rokem je Era od Poštovní spořitelny generálním partnerem dobročinného koncertu Motol Motolice. Letošní ročník se uskuteční 7. května v blízkosti Břevnovského kláštera v Praze.

Sdílet

Návštěvníci se mohou těšit na Dana Bártu & Illustratosphere, The Tap Tap, Martina Písaříka & Akustik a NiceLand. Celý výtěžek ze vstupného poputuje stejně jako v loňských letech na podporu kliniky dětské hematologie a onkologie ve FN Motol.

 „Během loňských ročníků se podařilo jen na vstupném vybrat téměř 400 tisíc korun, které byly do poslední koruny připsány na účet dobročinné nadace Národ dětem. Doufám, že oproti minulému roku nám bude přát počasí a na koncert dorazí mnoho návštěvníků. Z festivalu si každý mimo skvělé hudby odnese také příjemný pocit, že podpořil dobrou věc,“ popisuje Petr Vondráček, manažer marketingu Poštovní spořitelny  

Festival Motol Motolice je povzbuzením pro všechny děti a jejich rodiče, kteří bojují se zákeřnou nemocí na Klinice dětské hematologie a onkologie Fakultní nemocnice Motol.

Poštovní spořitelna v rámci nového konceptu „Era pomáhá“ rozvíjí svou strategii v oblasti společenské odpovědnosti. Jejím cílem je smysluplná podpora projektů, které motivují k dlouhodobému rozvoji společnosti. Zároveň podporuje aktivity, které směřují k vytvoření uceleného systému rehabilitace a integrace zdravotně a sociálně znevýhodněných občanů. Poštovní spořitelna je součástí Československé obchodní banky, a. s.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).