Hlavní navigace

Přijďte každý čtvrtek za Liškou do VolksbankShopu

Praha, 8. března 2007 – Od začátku března nabízejí finanční poradci Českomoravské stavební spořitelny (ČMSS) každý čtvrtek stavební spoření přímo ve VolksbankShopech umístěných v obchodních domech Kaufland. Akce „Čtvrtky s Liškou v Kauflandu“ navazuje na prosincovou pilotní akci „Dny s Liškou v Kauflandu“. Cílem je nadále aktivně rozvíjet spolupráci s ČMSS a nabízet klientům VolksbankShopů produkt, o který mají zájem.

Sdílet

„Prosincové „Dny s Liškou v Kauflandu“ se osvědčily. Klienti projevili o stavební spoření zájem, proto jsme se rozhodli v této aktivitě pokračovat i nadále,“ říká Ing. Petr Žibřid, ředitel Marketing & Communication Volksbank CZ.

Zástupci Českomoravské stavební spořitelny budou nabízet stavební spoření ve všech VolksbankShopech pravidelně každý čtvrtek vždy od 14 do 18 hodin.

Cílem této akce je seznámit klienty VolksbankShopů s produktem, který by jinak museli hledat na pobočkách ČMSS. Zájemci mohou při sjednání stavebního spoření využít řadu výhod – uložením peněz na účet stavebního spoření své úspory výhodně zhodnotí a navíc získají od státu příspěvek až 3 000 Kč.

První VolksbankShop byl otevřen v září 2006. VolksbankShop je prodejním místem banky, které nabízí vybrané produkty za velmi výhodných podmínek. VolksbankShopy jsou otevřeny 7 dní v týdnu od 8 do 20 hodin, tedy 12 hodin každý den. Navíc bankomaty a Infoterminály pro tisk výpisů z účtu jsou klientům k dispozici po celou otevírací dobu Kauflandu.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).