Hlavní navigace

Na evropský trh přichází nová letecká společnost CLICK4SKY.com

CLICK4SKY.com na evropský trh přichází s nabídkou levných letenek a jako jediná nabízí zároveň i garantovanou cenu pro všechny, včetně všech poplatků a tax. Jednosměrné letenky na lety z Prahy do 36 evropských měst získají cestující za cenu 1990 korun včetně všech poplatků. Pasažéry společnosti CLICK4SKY.com budou přepravovat letadla Českých aerolinií.

Sdílet

„Přinášíme na trh přesně takový produkt, který si cestující žádají. Lidé, kteří létají jednou nebo dvakrát do roka, chtějí letět nejen levně, ale především chtějí dostat férovou nabídku a znát podmínky letu včetně ceny od prvního rozhodnutí, mít možnost jednoduše si vybrat z široké nabídky destinací za předem daných jasných podmínek. To vše jim CLICK4SKY.com nabídne,“ řekl předseda představenstva společnosti CLICK4SKY.com Jan Kaše.

CLICK4SKY.com přichází s férovou nabídkou. Jednotná cena jednosměrné letenky do 36 evropských destinací bude činit 1990 korun a to včetně všech poplatků a tax. „Naše cena je garantovaná a stejná do celé Evropy. Za 1990 Kč koupíte letenku do vaší cílové destinace a za 1990 Kč letenku zpět. Neplatíte již žádné další taxy a poplatky, vše již máte zahrnuté v ceně. Naše cena je konečná a garantovaná pro všechny,“ vysvětlil Jan Kaše. Po nákupu letenky nebude možné měnit termín odletu ani provádět jakékoli jiné změny letenky.

Nízká cena a navíc:

  • nabízíme vám jednotnou cenu do 36 evropských destinací ve 22 zemích
  • cena již zahrnuje veškeré poplatky, nebudete platit nic navíc
  • garantujeme cenu po celou dobu prodeje
  • postaráme se o vás na palubě, občerstvení je zahrnuto v ceně
  • máte zdarma možnost pohodlného odbavení po internetu
  • létáme přímé lety, z města do města, bez přestupů a zbytečných zastávek
  • létáme na hlavní letiště v 36 evropských městech
  • letenky prodáváme pouze přes internet, neprovozujeme žádné pobočky
  • poskytujeme elektronické letenky

S CLICK4SKY.com cestující přistanou na hlavních, klíčových evropských letištích, ze kterých se snadno a rychle dostanou do center měst a to v současnosti na palubách letadel letecké společnosti České aerolinie. „Létáme se společností, která je několik let za sebou držitelem ocenění za vynikající služby, palubní servis a dochvilnost,“ řekl Jak Kaše. Na palubě se o cestující CLICK4SKY.com personál postará s nejvyšší péčí. Palubní služby jsou zdarma a zahrnují kvalitní občerstvení včetně výběru teplých a studených nápojů. K dispozici bude denní tisk a palubní magazín. Cestující budou na palubách mít možnost nákupu atraktivního zboží. Na let se cestující CLICK4SKY.com budou moci odbavit z pohodlí domova nebo kanceláře pomocí internetového odbavení. Personál na palubách hovoří česky, anglicky, ale i dalšími světovými jazyky.

Letenky bude možné na internetových stránkách CLICK4SKY.com získat od dnešního dne a to na lety z Prahy do Amsterdamu, Atén, Barcelony, Benátek, Berlína, Bělehradu, Boloně, Bruselu, Bratislavy, Budapešti, Curychu, Dublinu, Düsseldorfu, Frankfurtu, Hamburku, Hannoveru, Istanbulu, Káhiry, Kodaně, Kolína nad Rýnem, Košic, Krakova, Londýna, Lublaně, Madridu, Manchesteru, Milána, Mnichova, Oslo, Rigy, Říma, Soluně, Stuttgartu, Tallinnu, Vídně a Vilniusu. Letenky je možné koupit na internetových stránkách CLICK4SKY.com.

Českým aeroliniím přinese CLICK4SKY.com další výnosy

„Pro České aerolinie představuje CLICK4SKY.com možnost využití volné kapacity v letadlech,“ řekl viceprezident pro marketing a vývoj produktu Českých aerolinií Petr Pištělák. V rámci ozdravné strategie OK 2006–2008 se obchod Českých aerolinií prioritně zaměřil na cestující business třídy a často létající cestující v ekonomické třídě. Díky této strategii se podařilo nastartovat růst výnosů. Nyní chtějí České aerolinie nabídnout svou zbývající volnou kapacitu k prodeji jinému typu klientely a to prostřednictvím společnosti CLICK4SKY.com. „Očekáváme, že díky prodeji letenek CLICK4SKY.com získáme dodatečné výnosy v řádu stovek milionů korun ročně,“ dodal Petr Pištělák.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).