Hlavní navigace

„Přiberte 3 kila na správném místě“ nebo „Dnes za Vás platí ING Konto“

[Tisková zpráva] Slogany „Přiberte 3 kila na správném místě“ a „Dnes za Vás platí ING Konto“ spustila od 1. května 2011 ING Bank nové marketingové kampaně na podporu prodeje spořicího účtu ING Konto prostřednictvím finančního centra ING v Praze 5.

Sdílet

Ty sází na výhodnou a časově omezenou nabídku bonusu 300 Kč k nově založenému ING Kontu a probíhají v okolí finančního centra ING na Andělu. Cílem je oslovit návštěvníky kaváren v OC Nový Smíchov a fitness center Holmes Place a navést je na jednoduchý způsob, jak si během pěti minut založit ING Konto. Na zmíněné kampaně, které poběží do konce června, plynule naváže řada dalších připravovaných ak­cí.

„Aktuální kampaně jsme rozdělili do několika časových úseků a míst v okolí finančního centra ING, abychom oslovili co nejširší spektrum potencionálních majitelů ING Konta,“ přibližuje Zuzana Smolinsky, tisková mluvčí ING Bank.

Marketingové kampaně ING Bank jsou vizuálně podpořeny floorstickrem ve stanici metra  Anděl, samolepkami na stolech ve vybraných kavárnách OC Nový Smíchov, plakáty a samolepkami ve fitness centrech a streetboardy pohybujícími se v těsné blízkosti finačního centra ING.

ING Konto je spořicí účet nabízející úrokovou sazbu 1,75 % p.a. pro jakoukoli výši vkladu. Jeho zřízení a vedení je zcela zdarma a vložené finanční prostředky má klient vždy k dispozici. S ING Kontem jeho majitel nemusí rušit účty u jiné banky a může kdykoliv převádět libovolné částky na ING Konto a zpět. Ovládání ING Konta je k dispozici prostřednictvím internetového bankovnictví, telefonu nebo ve finančním centru ING Oranžový dům. 

Vybrané lokality v Praze – Anděl v rámci marketingové kampaně:

•    Kavárny v OC Nový Smíchov (Bubble Club, Caffee Day, Café Fragile)

•    Fitness centrum Holmes Place v OC Nový Smíchov a Nádražní


Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).