Hlavní navigace

Při nákupech s AXA kartou lze nyní na penzi spořit ještě výhodněji

Za každý nákup s AXA kartou s úvěrovým limitem získají klienti nově 1 % ze zaplacené částky zpět na svůj účet penzijního připojištění. Při nákupu u partnerů věrnostního programu AXA Club je zvýhodnění ještě vyšší. AXA Club navíc připravil speciální nabídku pro své nové členy. Klienti, kteří o svou AXA kartu zažádají do konce roku 2008, získají během prvních tří měsíců po aktivaci 6 % z každé bezhotovostní transakce a u partnerů až 14 %.

Sdílet

Základní bonus AXA karty z každé bezhotovostní transakce se zvýšil z 0,3 % na 1 %. Nákupy u partnerů AXA Clubu jsou pak ještě výhodnější, například ze základní katalogové ceny zájezdu u cestovní kanceláře EXIM TOURS bude klientovi na účet penzijního připojištění připsáno 9 %. U zájezdu za 20 tisíc tak klient ušetří 1 800 korun, uvedl Marek Zeman, ředitel PR a komunikace finanční skupiny AXA.

Ještě větších bonusů si mohou užít klienti, kteří si o novou AXA kartu zažádají do 31. prosince 2008 a aktivují ji do 31. ledna 2009. Během prvních tří měsíců od aktivace získají na svůj účet penzijního připojištění 6 % z každého nákupu. Slevy u partnerů AXA Clubu se k této zvýhodněné nabídce přičítají. Celkem tak může být klientovi vráceno až 14 % ze zaplacené částky.

O členství v AXA Clubu mohou zažádat stávající i noví klienti AXA penzijního fondu pomocí kontaktního formuláře na stránkách www.axa.cz.

Partneři AXA Clubu, u kterých je možné kromě 1 % z hodnoty každého nákupu AXA kartou získat další výraznou slevu:
 – Benzina – 50 haléřů z každého načerpaného litru
 – Plus Discount – 3 % z každého nákupu nad 300 Kč
 – Schlecker – 3 % z každého nákupu
 – Datart – 3 % z každého nákupu
 – Bontonland – 5 % z každého nákupu
 – EXIM TOURS – 4 % ze základní ceny last minute nebo 8 % ze základní katalogové ceny zájezdu
 – Kanzelsberger – 7 % z každého nákupu

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).