Hlavní navigace

Prezidentem Nizozemské obchodní komory v Praze se stal Dirk Kroonen z Ernst & Young

Prezidentem Nizozemské obchodní komory v Praze se stal Dirk Kroonen, vedoucí partner Ernst & Young v České republice. V této funkci vystřídal dosavadního předsedu představenstva a generálního ředitele společnosti Shell Czech Republic, Pavla Šenycha.

Sdílet

„Spolupráce Nizozemí a České republiky má stále se prohlubující tendenci především s tím, jak roste počet nizozemských firem na českém trhu.Už od úplného začátku zaujalo Nizozemí pozici třetího největšího investora v České republice. Proto považuji platformu obchodní komory za velmi důležitou a přínosnou,“ řekl Dirk Kroonen, nový prezident Nizozemské obchodní komory v Praze a vedoucí partner Ernst & Young v ČR.

Posláním Nizozemské obchodní komory v Praze je podporovat v tom nejširším smyslu obchodní a ostatní vztahy mezi Českou republikou a Nizozemím. Komora navíc podporuje a chrání zájmy svých členů ve všech sférách jejich činnosti. První kanceláře komory byly otevřeny v Praze a v Haagu již v roce 1992. Pro své členy komora organizuje semináře, setkání, obchodní obědy a další společenské aktivity. Nizozemská obchodní komora v Praze také vydává bulletin, posílá memoranda a jiné informace týkající se česko-nizozemských vztahů a aktuálního dění v obchodním prostředí.

Dirk Kroonen, vedoucí partner Ernst & Young, působí ve společnosti Ernst & Young od roku 1989, od roku 2000 zastává pozici vedoucího partnera české pobočky této společnosti. Zároveň s tím je Dirk Kroonen vedoucím partnerem Ernst & Young pro region střední Evropy-jih zahrnující mimo České republiky i Slovensko, Maďarsko, Slovinsko a Chorvatsko.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).