Hlavní navigace

Prémiový vklad HSBC – bezpečné zhodnocení úspor

HSBC reaguje na trend snižování úrokových sazeb. Zájemcům o efektivní a hlavně bezpečné zhodnocení úspor přináší unikátní řešení s garancí návratnosti vložených finančních prostředků a kombinací vysokého pevného úroku a exkluzivní prémie.

Sdílet

HSBC Bank plc – pobočka Praha nabízí bezpečný spořicí produkt, který spojuje výhody termínovaného vkladu s možností nadstandardního prémiového úročení. Prémiový vklad HSBC v českých korunách je určen novým i stávajícím klientům s minimálním vkladem ve výši 500 000 Kč. Nabídka platí od 1. září do 30. října 2009.

„Díky silnému poklesu úrokových sazeb v uplynulých měsících nám naši klienti stále častěji kladou otázku, zda nemají část svých naspořených prostředků přévést do alternativních produktů, které jim mohou přinést lepší zhodnocení,“ říká šéf investičních produktů HSBC Bank plc v ČR, Martin Fuchs. „Prémiový vklad HSBC je určen konzervativním klientům, kteří chtějí zhodnotit své úspory se 100 % garancí návratnosti vložených finančních prostředků,“ dodává Fuchs.

Prémiový vklad HSBC je strukturovaný termínovaný vklad, který klientům přináší kombinaci vysokého pevného úroku 6 % p.a. na 6 měsíců pro první polovinu vkladu a atraktivního prémiového úroku ve výši až 20 % za 5 let, odvozeného od vývoje indexu Dow Jones EURO STOXX 50 (znázorňuje vývoj akcií padesáti prestižních společností eurozóny) pro druhou polovinu vkladu. Mezi další výhody vkladu patří 100 % garance návratnosti vložených prostředků při jeho splatnosti a záruka zákonného pojištění prostředků (aktuálně až do výše 50 000 GBP pro jednu osobu).

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).