Hlavní navigace

Premia karta nabízí novým držitelům bonus 500 Kč

Nové výhody nabízí Home Credit za zřízení kreditní karty Premia. Pět set korun nyní získá každý klient, pokud se rozhodne využít výhod sítě Premia a pořídí si Premia kartu České pojišťovny. Stejnou částku dostanou i všichni noví držitelé nákupní Premia karty, kteří si pro ni přijdou do některé z prodejen pro kutily bauMax. K standardním výhodám Premia karty patří 1 % z každého nákupu v jakémkoliv z 900 obchodů sítě Premia zpět na prémiový účet zákazníka. Navíc v těchto obchodech získávají držitelé Premia karty okamžitou slevu až 10 %.

Sdílet

K 51dennímu bezúročnému období, bezplatnému vedení a výhodným nákupům teď Premia karta přidává další bonus: 500 Kč klientovi za to, že si kartu opatří. Jak s tímto obnosem naloží, je pouze na jeho rozhodnutí. Jedna z možností je ihned si zlevnit pojištění u České pojišťovny, nebo si peníze uložit na prémiové konto, a ušetřit tak na dalších nákupech, přibližuje Luděk Jírů, ředitel sekce Karty společnosti Home Credit. Když pak bude kartu aktivně používat, využívat řady slevových akcí v obchodech sítě Premia, a naspoří si vyšší částku, může s ní třeba uhradit celé roční pojistné, dodává. V případě nákupní karty Premia pořízené v bauMaxu, se zákazníkovi pět set korun automaticky uloží na prémiové konto, kde mu s každým dalším nákupem prémiové koruny přibývají.

Oblíbenost Premia karet dokazuje četnost jejich používání – lidé využívají Premia kartu šestkrát častěji, než je na českém trhu obvyklé. Nejvíce s ní platí za nábytek, zahradní techniku, sportovní potřeby a nářadí kutily. Nejvyšší částka, kterou držitel Premia kartou jednorázově uhradil, je 300 000 Kč. Rekordmankou je 50letá žena ze Zlínska, která utratí v průměru 65 000 Kč měsíčně prostřednictvím 38 karetních transakcí. Za rok si tak na své prémiové konto připíše přes 9000 Kč. Premia karta také cestuje po světě – klienti už s ní zaplatili například v Mexiku nebo v Jižní Koreji.

Nově si může zákazník k Premia kartě uzavřít oddělené pojištění proti zneužití karty za poplatek 15 Kč měsíčně. Kromě finanční škody vzniklé zneužitím karty poskytuje také náhradu škody za ztracené či odcizené klíče a osobní doklady (občanský průkaz, řidičský průkaz, pas a povolení k pobytu pro cizince). Společnost Home Credit rovněž nabízí tzv. pojišťovací balíčky: Standard za 14 Kč, Plus za 69 Kč a Premium za 99 Kč/měsíc (podrobnosti v přiložené tabulce). Klient tak získá fixní pojistné plnění v případě vzniku pojistné události, bez ohledu na vyčerpaný kreditní rámec na kartě nebo výši měsíční splátky. Plnění pojišťovna vyplácí přímo na účet klienta, může je tedy využít dle svých momentálních potřeb a ne jen na úhradu splátky, jak bývá u jiných pojištění běžné.

Premia karty přinášejí výhody při každém nákupu

Držitelé Premia karet získávají při jakémkoliv nákupu nejméně 1 % z hrazené částky zpět na své prémiové konto. Speciální slevy a výhody pak na klienty čekají právě ve věrnostní síti obchodů Premia: až 11 % z hodnoty nákupu na prémiové konto a k tomu až 10% okamžité slevy na zboží.

Karty Premia přitom poskytují klientům všechny výhody moderních kreditních karet. Lze s nimi bez poplatků platit u nás i v zahraničí, případně vybírat hotovost z bankomatů po celém světě. Klienti mohou pravidelně využívat bezúročného období v délce až 51 dní.

Karetní program Premia a stejnojmennou síť partnerských obchodů vytvořila společnost Home Credit. V současnosti tento co-brandový karetní program využívají především klienti České pojišťovny, ČP Zdraví a Penzijního fondu České pojišťovny, kteří mohou z ušetřených peněz uhradit jakékoliv pojistné produkty, nebo zákazníci společnosti Broker Consulting.

Přehled všech nabízených výhod programu Premia je k dispozici na stránkách www.premiakarta.cz, www.premiakartacp.cz, www.nakupnikarta.cz a www.premiakartabc.cz.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).