Hlavní navigace

Představenstvo Penzijního fondu KB kompletní

Praha 2.ledna 2007 – Představenstvo Penzijního fondu KB pracuje v plném, pětičlenném složení. Valná hromada PF KB v závěru loňského roku zvolila do představenstva fondu nového člena. Miloš Rýznar byl zvolen členem představenstva Penzijního fondu KB (PF KB) odpovědným za vztahy s korporátními klienty. Současně se místopředsedou představenstva stal Vojtěch Kubec, stávající člen představenstva, který byl zároveň jmenován ředitelem obchodního úseku.

Sdílet

Miloš Rýznar (1964) vystudoval Vysokou školu ekonomickou v Praze. Od roku 2003 úspěšně působil v pozici ředitele regionální pobočky KB v Děčíně. Před tím pracoval jako bankovní poradce KB pro firemní klientelu a jako vedoucí expozitury KB v Děčíně.

Vojtěch Kubec (1955) vystudoval ČVUT v Praze, před příchodem do penzijního fondu pracoval ve společnosti Mannesmann Dematic a Komerční bance. V PF KB působí od roku 1996, nejprve jako člen představenstva v pozici obchodního ředitele a od listopadu 2005 v pozici obchodního ředitele zodpovědného za externí sítě.

Představenstvo PF KB pracuje v následujícím složení:

  • Pavel Jirák, předseda představenstva a výkonný ředitel;
  • Vojtěch Kubec, místopředseda představenstva a ředitel obchodního úseku;
  • Kamil Kočí, člen představenstva a finanční ředitel;
  • Antonín Kopřiva, člen představenstva a obchodní ředitel zodpovědný za segment retail a marketing;
  • Miloš Rýznar, člen představenstva a obchodní ředitel zodpovědný za korporátní klienty.

PF KB, jehož 100% vlastníkem je Komerční banka, je dynamicky rostoucím penzijním fondem, který má již 415 tisíc účastníků. Objem finančních prostředků účastníků přesahuje 18 miliard korun. V dlouhodobých průměrech dosahuje PF KB jednoho z nejvyšších zhodnocení pro své účastníky (v pětiletém průměru 4 %) a patří trvale k nejefektivněji hospodařícím penzijním fondům.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).