Hlavní navigace

Přední manažerka společnosti Visa Europe Carol Walshová získala Cenu za finančnictví v rámci The First Women Awards 2007

Carol Walshová, Executive Vice President, General Counsel a Head of Regulatory Affairs ve společnosti Visa Europe byla oceněna coby „význačná žena“ v rámci slavnostního večera The First Women Awards pořádaného v Londýně. The First Women Awards, které založila společnost Caspian Publishing a CBI, si kladou za cíl objevit novou generaci žen, které by mohly být vzorem svým následovnicím. Ceny se udílejí ženám, kterým se podařilo dosáhnout významných úspěchů v britské ekonomice, a to v oblastech, jako jsou výroba, finance a technologie.

Sdílet

Peter Ayliffe, prezident a CEO společnosti Visa Europe, byl úspěchem nadšen: „Carol je úchvatná dáma a jako taková je vzorem pro všechny naše zaměstnance, nejen pro ženy. Navzdory velkému pracovnímu vytížení v pozici hlavní právničky a hlavní manažerky pro záležitosti spojené s regulacemi si vždy najde čas, pokud je třeba poradit nebo povzbudit ostatní. Nasazení, s nímž pracuje pro naši společnost, je vskutku obdivuhodné. Úspěch, jehož právě dosáhla, jen podtrhuje zájem naší společnosti podporovat výjimečné talenty.“

Sama Carol Walshová k ocenění prohlásila: „Všechny ženy, které byly nominovány společně se mnou, jsou špičkové profesionálky a proto toto ocenění vnímám jako velkou poctu. Do společnosti Visa jsem nastoupila před 22 lety a roli, jež mi byla ve společnosti svěřena, jsem vždy pokládala za náročnou, nicméně velice zajímavou. Chtěl bych poděkovat porotcům, kteří mě vybrali, a také svému týmu ve společnosti Visa Europe, který mi v mé práci pomáhá” .

Cena byla založena se záměrem inspirovat více žen k profesionální kariéře nebo k založení vlastních firem. Ačkoli v posledních letech byly učiněny velké pokroky, stále jen tři ženy pracovaly jako generální ředitelky firem ve FTSE 100.

V prvních dvou ročnících byla cena udělena významným podnikatelkám Karen Darbyové ze společnosti SimplySwithc a Pinky Lilaniové, zakladatelce asociace Asian Women of Achievement. Oceněny byly i významné manažerky: baronka Sarah Hoggová, předsedkyně správní rady 3i, a Val Goodingová, ředitelka BUPA.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).