Hlavní navigace

Prázdniny zdarma na síti Bluetone WiFi

(Praha, 23. června 2005) – Každý zákazník, který si v době letních prázdnin, tedy od 1. července do 31. srpna včetně objedná při aktivaci alespoň na tři měsíce službu Českých radiokomunikací Bluetone WiFi, která zákazníkům umožňuje trvalé (nevytáčené) připojení k internetu, bude ji moci využívat po následující dva měsíce ode dne spuštění zcela zdarma. Síť Bluetone WiFi bude od prvního dne prázdnin zprovozněna na 55 místech po celé ČR. Jedná se o první vlastní síť ČRa, která je zaměřená především na rezidenční zákazníky. Počtem přípojných míst se síť ČRa stala čtvrtou největší WiFi sítí v České republice.

Sdílet

Naši zákazníci získávají touto akcí výhodu stálého přístupu k internetu bez zpoplatnění objemu přenesených dat, a to na dva měsíce bez stálých poplatků,“ uvedl dnes Miroslav Semrád, marketingový ředitel ČRa. Dodal, že akce platí po celou dobu července a srpna. „Znamená to, že pokud se zákazník rozhodne pro Bluetone WiFi dejme tomu až 29. srpna, má samozřejmě nárok na plné dva měsíce bezplatného provozu, uvedl k letní akci M. Semrád s tím, že Bluetone WiFi bude na rozdíl od různých drobných firem a komunitních sítí pod 24 hodinovým dohledem přístupové sítě a přístupových bodů a společnost poskytuje svým zákazníkům garanci zprovoznění přístupového bodu do 24 hodin od výpadku.

Služba Bluetone WiFi funguje výhradně jako předplacená a zákazníci se mohou zaregistrovat buď na webových stránkách ČRa či na Call Centru ČRa, kde si také vyberou délku předplatného na 1, 3 nebo 6 měsíců. Kromě prázdninové akce se od délky předplatného bude odvíjet cena za připojení od 450 do 499 Kč vč. DPH měsíčně. Služba je poskytována zásadně bez omezení objemu stažených dat a s ochranou proti tzv. „stahovačům“. Osmdesát procent přípojných bodů (Access pointů – AP) má v současné době navýšenu kapacitu z původních 512 kbit/s na rychlost 2048 kbit/s na 1 AP. Počet uživatelů na jednom Access pointu je maximálně 30 a vzhledem k technologii WiFi nemůže být garantována stabilní přenosová rychlost.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).