Hlavní navigace

PPF vstupuje na čínský trh

Skupina PPF otevírá své zastoupení v Číně

Sdílet

Skupina PPF otevřela svoji reprezentační kancelář v čínském hlavním městě Pekingu. Slavnostního otevření se zúčastnil zástupce vedení PPF Ing. Kamil Ziegler, ředitel reprezentační kanceláře, pan Vítězslav Grepl, velvyslanec České republiky v ČLR, a zástupci významných bank a finančních institucí působících v Číně.

V současné době monitorujeme čínský trh, abychom mohli co nejlépe využít své bohaté zkušenosti z České republiky, Slovenska a Ruska. Rádi bychom rozvinuli služby zejména v oblasti pojišťovnictví, bankovnictví a spotřebitelských úvěrů, říká Kamil Ziegler, ředitel reprezentační kanceláře a člen vedení PPF odpovědný za rozvoj aktivit na čínském trhu. Čínská ekonomika prochází rozsáhlou transformací, která nabízí řadu podnikatelských příležitostí. Věříme, že se nám podaří úspěšně se etablovat na nejrychleji rostoucím trhu, kterým Čína bezesporu je.

V reprezentační kanceláři v Pekingu pracují nyní tři lidé. Klíčovou činností je monitorování čínského trhu a hledání nových obchodních příležitostí. V současné době PPF podrobněji rozpracovává několik konkrétních projektů, jejichž realizace je do značné míry ovlivněna stávající regulací čínského finančního trhu.

Romana Tomasová

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).